Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

keresgélj
egyedi cuccokat is csinálnak
Én szoktamhírdetni 06308346400 as telefonszámon megtalálsz
Szevasztok! ha tud valaki megfizethető áron túraplexit a mocimhoz, azt megköszönném. Aprilia Pegaso Strada 650-es. A gyári kicsit húzós. Minden oldalon kerestem de nincs találat. Ló minőségű használt vagy utángyártott is ok. Esetleg cím hogy kit keressek ahol árusítják. Köszi
Sziasztok!
Tudom,hogy motoros oldal stb,de szoktatok itt autó alkatrészeket is hírdetni.
Nincsen véretlenűl valakinek Fiat Puntohoz hátsó ABS jeladója?
Esetleg Vas megyébe autó gumija?195/50 R15 méretben vagy 185/55 R14.
Esetleg alu is érdekelne gumistól.
Keresek krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt vagy protektoringet és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
6000ft egyben
vifíletkoste?
háú mács?
Bukógomba és emelőszem eladó csak egyben!
árak megegyezés szerint,de egyben is eladó az egész
Sziasztok!volna egy pár eladó autóalkatrészem,ha esetleg valakit valami érdekel,vagy tud rá okosságot üzenjen(szacsomotor@gmail.com)tipusok:fiat maerea kombi,saab,honda civic,citroen c3,toyota yaris,renao clio,ford focus,fiat bravo 1.8gt
Eladó 2006-os Yamaha fz6 mkp. Rendszeresen szervizelt(6e km-enként). 70%-os Michelin pilot road2-es gumikkal.
Extrak: gyári színre fújt hasidom,givi doboztartó+ kappa 32 literes doboz,oldaltáska tartó+oldaltáska,elöl wilbers progresszív rugók,gyári bukógomba.
32e km-nél összes folyadék cseréje megtörtént, szelephézag ellenőrzés és szinkron állítás, új gyertyák és levegőszűrő, gyári láncszett, hátsó lengővilla karbantartása.A motor megtekinthető Budapesten.
Keresek üzemképes, esetleg kishibás kínai, minimum 200 ccm-es quadot 100e-ig, vagy NEM kínai quadot minimum 200 ccm-től 350e-ig. Ha lenne akkor ajánlatokat képpel a jaszipapa@citromail.hu-ra várok
Autó csere!

KTM 620
Hali!
Bukómat(Hjc) és szemüvegemet(Progrip) eladnám, együtt 14 ezerért Sürgősen.
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
CSERÉLNÉM KROSSZ BUKÓRA!
Nem tudom melyik számra gondolsz, de elküldöm a számomat emailen.
Oké! a 70-es szám a tied?
Jólvan. Persze, mond meg hogy mikor és hova és akkor oda megyek.
Basszus ma voltam Békéscsabán,csak most olvasom hogy hol laksz ! De ha nem késő hétfőn megyek megint. Oda tudsz jönni megadott címre esetleg? szerintem a posta sem ér oda korábban!
Cserélném nagyon vagány cipőmet cross felszerelésekre, (legyen az nadrág,csizma,mez,protektoring vagy akár bukó is!) szinte új, dobozában!
http://www.kepesmotor.hu/kross...
Itt vannak a képek a cumókról :)
Szia!van egy kbc m-s 6500Ft.kepeket kuldok róla szívesen.eladtam az enduromat...
Sziasztok. Volna egy 17 es Delorto karburátorom aminek sajna a szívató résznél amit beletekersz abba a menet kicsit rossz:/ De amúgy alig használt karburátor nem kopott meg ilyesmi de úgy kaptam nekem meg szükségem nincs rá, És van még mellé egy Airsail alu sport hengerem 70 es hengerfejjel együtt van hozzá dugó is gyűrűvel(1 gyűrűs dugó) De szerintem azt már kár belerakni. ha valakit érdekel írjon :) Árba meg egyezünk :) Képeket tudok küldeni ha érdekel valakit.