Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó egy bontott gpz 750 unitrack fötengely a hozzávalo csapágycsészékkel..
a bal szélsö hajtokar cserés!a többi 3 ban egyáltalán nem log a csapszeg.

ár megegyezés szerint.
Sziasztok Aprilia AF1 hez (125) Replica vennek joalapotu idomot olcson es 120 as kilometerorat
Hello!Mennyibe adsz egy 120as km/h órát?
Van 3 db L-es méretű Forcefield Pro L2-es gerincprotektorom eladó!Újak, bontatlan csomagban.
Ha érdekel írj: info@darazsgarazs.hu vagy csörögj a 06 70 656 83 83 számon!
Nem akarom fényezni a terméket , elég ha utánnaolvasol a neten.
Most akciósan 25900Ft!
Posta megoldható!
Csáó! Egy barátomnak megmaradt a bukója. Sztem 8ezer körül odaadná. Ha komolyan érdekel megkérdezem tőle. Veszprém megyei, de a postázás megoldható.
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt vagy protektoringet és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
- Gianelli rezo rendszer Yamaha dt80LC2 motorra eladó. Frissen festve. 12000,-
- ZETA 100ccm-es henger+dugó, használt, szintán Yamaha dt80LC2-re: 5500,-
Érd.: 70/335236öt
Neked is Boldog Karácsonyt!
Szia! Nem. Sárkány Dezső hozta a németektől.
Köszönöm az együttérzést! Boldog Karácsonyt!
Ha érdekel valakit...

http://www.hasznaltauto.hu/motor/piaggio/piaggio_skipper_
125-5374027
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Nolan X-lite X701 versenybukó párszor használt új állapotú XL-es eladó vagy L-esre csere 40.000 ft.
2. Dainese motoros cipő 45ös (43-44lábra) 8.000 ft
3. Michelin Pilot Sport 120/70-17 2007/42. heti 3,9-3,3-3-8mm bordával 11000 ft
4. Bridgestone M59 Cross 80/100-21 mindenhol legalább 10 mm borda 5.000 ft
5. DRZ 400 szinter első fékbetét Lucas vagy Bendix 7500 ft/garnitúra
6. Castrol Power 1 Racing 10w50 full szintetikus olaj 2x1L = 4000 ft
7. 4 db GM Opel 13” lemezfelni 6db gumival (4mm borda) az egész 15.000 ft


Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Ha nem kerúlne elő a géped. Reméljem meglessz. Szal ha nem kerúlne meg tavaszra keress meg. Sajnálatos modon eltiltottak 1évre . Ugyhogy nem tudom mi lessz a sorsa az enyémnek. Údv és ennek ellenére boldog karácsonyt neked és mindenkinek
szia . nem te vetted meg tőlem az akra dobomat? Sajnálatos hogy ellopták. Ha valamit megtudok jelzem. Én is féltve őrzőm az enyémet. Hála az égnek nekem sikerőlt őrzőtt helyre beraknom a gépet.
Ha nincs beoltva nem érdekel
ktm sx 2011 250
14 eft de +van a gazdija már
mire valósi és mennyibe kerül ?
Mennyiért adod és mire cserélnéd?:O
Szevasztok! Eladó vagy cserélhető egy mtb kerékpár cipő spd talpal, de kiválóan alkalmas túrázáshoz és a hétköznapi viseletre is. Fekete-szürke színű, kb 6-szor volt rajtam. 46-os a cipő nagyon vagány stílusú cipő sokan megnézik! Kényelmes viselet annak ellenére hogy kemény a talpa de ezáltal rugalmas és megkönnyíti a járást! A talp elején lévő szegecset kilehet csavarozni! (első képen látható)Dobozába adom a cipőt nincs semmi baja,mint az új, hibátlan! Új ára 30 ezer volt! CSERÉLNÉM 46-OS CROSS CSIZMÁRA, VAGY NADRÁG MEZZEL, ESETLEG PROTEKTORING IS ÉRDEKEL! BÁRMILYEN MÁRKA SZÓBA JÖHET! 185 CM MAGAS ÉS 95 KG VAGYOK!
eladó vagy csere
Köszönöm az eggyüttérzést! Boldog Karácsonyt!
Eladó vagy cserélhető egy mtb kerékpár cipő pds talpal, de kiválóan alkalmas túrázáshoz és a hétköznapi viseletre is. Fekete-szürke színű, kb 6-szor volt rajtam. 46-os a cipő de ezekből a cipőkből eggyel nagyobb szám kell mint a lábméreted, szóval 45 lábra jó! Nagyon vagány stílusú cipő sokan megnézik! Kényelmes viselet annak ellenére hogy kemény a talpa de ezáltal rugalmas és megkönnyíti a járást! A talp elején lévő szegecset kilehet csavarozni! (első képen látható)Dobozába adom a cipőt nincs semmi baja,mint az új, hibátlan! Új ára 30 ezer volt! CSERÉLNÉM 45-ÖS CROSS CSIZMÁRA, BÁRMILYEN MÁRKA ÉRDEKEL!
érdekel valakit gyerekágy? nemigen volt használva
190centi hosszú van hozzá ilyen mintájú vég is
csere kis méretű crossbukóra vagy 8 ezer kp esetleg benzin
A sima x-spirit meg az apróban megtalálható használtan:

http://www.kepesmotor.hu/bukos...