Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, nem szeretnék belecsúszni abba a hibába, hogy így viselkedjek.
CBR 600RR gyári első ülés eladó!
seducertt@hotmail.com
" Fenn az ernyő, nincsen kas!" Ez egy régi mondás Maci , és örülök, hogy Te nem ilyen vagy!
ja igen, van olyan ügyvéd, aki kisrepülővel jött egy kecskeméti tárgyalásomra.......sofőr ment érte ki.
na ja. Itt sem a tudás a fő, hanem kinek van nagyobb. A tudás a másodlagos kérdés sokaknak
van pár ilyen szakma...
szóba sem állnának velem
Imádok ilyen régi szarokon vackolni.
Nem új range lenne.
Semperit Sport Grip 195/65 R15 60%, téligumi, Suzuki SX4-ről eladó.
Érdeklődni itt.

nullahat307465987
olcsóért tudok adni egy garnitúrát... 60%-os, de az árát is ehhez mérem...

bár asszem ez 65-ös de megnézem mégegyszer...
Ki is röhögnék a kliensei.
ugyanez 1,3as suzukival gázzal 7 liter lenne
ja igen, azért kell a terepjáró, mert paraszt vagyok ezzel foglalkozik a család, na meg horgászok, és a telek is olyan helyen van, hogy oda nem mész be alacsonnyal, két kerékkel. A rangre ráköltöd az alkatrészre, amit a dízelen spórolsz.
így is megkérdezte a múktkor az egyik úgyfél, hogy nade ügyvéd úr, nem fizetek eleget, hogy munkásautóval jár? Egy Nissan X-Trailről beszélünk, bőr, stb. Mondom neki, miért is? Merthogy az autó az német, BMW, Merci, Porsche. Mondtam neki, még nem kerestem eleget hozzá, majd megemelem a munkadíjam
gratula. Ha nem titok mennyiért?
csö cukimuki. Eladtam a mazsihisztit
Szerintem nem férne bele.Voltam vele eccer paintballozni.Nem neki való.
Miért nem jársz puntoval? Az kevesebb eszik, ráadásul benyás
Hál égnek nem kell mennem csak havi 1000-et.És jelen állás szerint sosem kell 1700-KG-s autó.
Én egy személynek feleslegesnek tartok ekkora gépet.

De ha ilyen fog kelleni akkor meggondolom a dízelt..............utána keresek egy benzines RangeRovert és gázosítom.

Bár kétlem hogy alsóközepes autónál nagyobb méretre vágynék.
ha annyit mennél havonta mint én nem így beszélnél....1700 kilós autó 8,5-el járok, ugyanez benzinesből 14-et enne. Havonta 3 tank, 65 literrel....számold ki, mennyivel olcsóbb így is.
Ugyanennyit eszik ez is...............igaz akkor már 4500-at pörög.............köze van ennek a hengerfejtömítés kinyuvadásának is.
Mentem vele eccer 175-öt.
Na az nem jó de ment annyit.
De ez 150-nél is ennyit eszik..és pörög vagy 2500-at akkor