Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tennél fel egy képet,mert akkor megpróbálok párját keresni.....
Sajnos csak egy!
Céges autó miatt feleslegessé vált 1995-ös Renault 19 1.4B sedan eladó vagy 125 krosszmotor csere érdekel.
Az autó szép állapotban van, párom járt vele, szervókormány, gyári alufelnik, elektromos ablakok, kormányról vezérelt rádió, vonóhorog, műszaki, korának és árának megfelelően nem újszerű és nem kifogástalan.
ÁR: fix 200.000 Ft (nem irányár, nincs már idegrendszerem, se időm a "mennyit engedsz, öcsém" jellegű adásvételekhez... ha 250-ért hírdetem meg, és lealkudsz 50-et, biztos nagyon boldog leszel, de ugyanúgy 200-ért viszed el)

Tel.: 20 31 22 023
2db?
LEGOLCSÓBBAN AZ EBAYRŐL TŐLEM.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"

LED-es (süllyesztett) indexek 4000ft-tól
integrált LED-es hátsólámpa: 10000ft-tól
fék és kuplungkarok:10000ft-tól
Givi műanyag van. 4000Ft
mia? fúú valahol Záhony környékéről onnan északról, unokatesóm hozta, nála volt egy évig Fonyban . Nálam csak egy éve van. De megmondom neked pontosan ha érdekel . De miért ?
Sziasztok!
Monokey típusú dobozhoz keresnék 2db platnit (Givi,Kappa) ha van valakinek eladó szóljon.
Szisztok

Van Kingquadra hótoló lapom,gyári,meg egy kis utánfutóm/
Hátha érdekel valakit/
Sziasztok!
Eladnám SV1000S-emről a kipufogó rendszert. Gyári leömlő, 2db titánpalástos "E"-betűs Bódis dobbal, mély dübörgős hanggal. Esetleg 2-1-es Yoshimura rendszerre cserélném kis ráfizetéssel!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Ezen kívül van egy 600-as mociról való GP jellegű dobom és egy SV650 gyári leömlőm ami sportdobhoz lett levágva! A leömlő 15e, a dob 20e, egyben olcsóbb. Képeket e-mailba tudok küldeni de az SV fórumra most tettem fel.
Itthon vagyok, lapátra tették az újakat! Valamikor majd összefuthatunk!
ügyes csak óvatosan ,ünnepekre haza jössz ?
Dehogy. A sisakom még nyáron lecseréltem, gumit még tavasszal, többit meg most!
Mi van rád szakadt a bank hogy lecseréled a cuccokat ?
Nebazz. . . Szabad tudni honnan vetted?
Sziasztok.Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben , páncélt és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
Sziasztok!
Eladó egy garnitúra Blacbird matricám Ltz-re. Ajándékba kaptam, de nem igazán tecccik, ezért válnék meg tőle. Az új ára 12.900.- Ft, de persze most ebből egy keveset engedek. Ha érdekel hívj:30/640-1299

Na ez a veszély nálam nem fog bekövetkezni.

Marad a szakadt melósjárgány.
na úgy még nem sikerült motorra ülnöm...
és, ha tele lennél, mint a déli busz?
én is imádok motorozni, de ilyen arányok mellett (egy sima hétköznapon) nem jutna eszembe...
Mivan ha csak szimplán szeret repülni?
nem kell ilyen messzire menni... van olyan vállalkozó, aki azért kb 40-50 kilométert autózik ki és be a reptérre, hogy repülővel menjen le az eleve hatvan kilométerre lévő boltjához