Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyit eszik a punyesz is.
drága, de csak 6.5 felet eszik belőle vegyesben
Kell a fenének. Drága a gázolaj. És olyan a dízel mint buzinak lenni.Manapság nem illegális.................csak ciki.
nem fókszvágen lesz a következő, ha ez elmegy.

Garázsban tartott dízel bora olcsóért.. érdeklődni nálam
Vókszvágent nem mindenki vehet.................pláne olyat amivel körüljárja a földet 3x.
Jóvan, nekem aztán mind1
Két versenyző volt a piacon.
1,2-es 16 szelepes corsa C meg a Punto 1,2 16v HLX.A corsaból 80e Km-esek voltak 2-2,1-ért.Ez meg 1,8-volt 50e-el.
Gyakorlatilag terven felül 1 db generátorfelújítás volt meg 2x hengerfej tömítés.Tudom szarfosfiat de ez van.Nem kímélem.
Futóműben 2 gömbfej egy termosztát és talán 3 légzsákjelzés volt ami a kulcsos kikapcsoló érintkezési hibája okozott.
Mindezt 8 év alatt 180e Km-en.
tedd bele a gázt aztán az is gazdaságos. egy bontott keverős szett kb 30 zseton+ tartály amilyent akarsz
Pont ugyan így magyarázta Fisi kolléga, miért nem CB 500-at vett. Mondom én, hogy pont olyan
Nekünk van egy 2001es F astra, még új szaga van. 93ezer km :) első tulajok vagyunk. Lehet jövőre eladjuk mert nem használjuk nekünk a dízel a gazdaságos
Nos ennyi pénzért ilyen felszereltség,ekkora motorerő akkor 2003-ban ennyi Km-el nem volt a szabadpiacon.
Jó lehet mint az ER-5
Most punto 2 van...................van vele gond de nem több mint bármi mással.
havernak volt egy fiat palio gépe.
na akkora fost az életben nem láttam, pedig 3 évesen vette, ténylegesen egy tatától, láttam az öreget, nem adták meg a jogsit neki
3 évesen 10 ezer alatt volt a gép, még új szaga volt
na azon annyi gebasz volt pár év alatt mint 10 másikon
Itt a motor mert fent a Neten már.

Robogóra elcserélném! Aprillia Sr-re vagy Malaguti F12-re
Szevasztok! Volna egy eladó Simsonom 60ccm-es 4 felömlős. Szinte kitűnő állapotba 63 ezer ft az ára! ha valaki érdeklődik szívesen válaszolok a kérdésére. Köszönöm :) Üdv Boér Kund
q-la ?
jaja....

ezt a q8 vagymit használom én is az x16xel-be
Túl vagyok a 180ezren................a büdös életbe még porvédö sem volt cserélve.
gyári olajat is eszi de kiokádja mert olyan sz@r minőség
kb az egész opel fórum azt javasolja hogy ne használják a blokkban
jó pár éve még elfogadtató minőség volt a gm olaj, de ez mára elmúlt
Nagykanizsa egy kicsit messzi van, hogy csak úgy elugráljak néhány gumiért. Nagy kérés volt, egyáltalán nem általánosan bevett és elfogadott Ennyi tájékoztatással ennyi kérdés merült fel. Meghagyom másnak.
volt még fiat motoros! ....na az két kasztnit kiszolgált bontás nélkül...
sziasztok.kaptam egy majdnem komplett ETZ 250 blokkot.
nem tudom kiprobálni,de kompresszio van benne,egyben van kézzel tekerve a lánckereket szépen vesz minden sebességet.
egyedül a gyujtás nincs rajta,meg a gyujtásdekli.
az ára FIX 10ezer.!
nincs alku,nincs cigánykodás.
ha ennyiért nem kell senkinek,megy a méh-be.,
Ez van anyumnak is 0,5 lityi/1000 km, gyári opel olajjal. A drágábbakat is megette, így maradt ez a gyári.
meg a 60 ezrenkénti félengelyszimmering csere 45 pénzekért
az is fiat opelba meg már 180ezren túl van(óra szerint)

na de ne fikázódjunk tovább: a fiat szar az opel is szar az ezerkettes zsiguli a király
akinek nem volt az nem is ér semmit