Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Keresek 15 ezer forint környékén leharcolt ötvenes robogót. Külső nem számít, nem baj, ha az idom törött vagy repedt, vagy csak kurva ronda, de legyen meg. A henger ne legyen repedt legyen kompresszió a többi részletkérdés. Azért nem haragszom meg, ha beröffen

Főleg BP vagy környéke érdekelne

robert pont jarosi kukac gmail pont com
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt vagy protektoringet és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
Eleketromos rolelr eladó! 8 ezer pénz. :D érdkelődni emial/msn: az.okos@hotmail.com
újszerű full dobozos zárt bukómat cserélném krossz bukóra olyan 10-15.000ft környékén....részletekért érdeklődjetek itt vagy emailen: adamsilye@gmail.com
az alábbi kabát eladó
http://www.kepesmotor.hu/motor...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr-4999162 Érdemes megnézni!
Persze! zolisdr250@freemail.hu
Tudnál adni 1 email címet?
És akkor ott meg kéne beszélni akkor...
Aprilia Amico 50 eladó! Alkatrésznek vagy "felujitásra"!
Minarelli blokkos, sok alkatrész van hozzá olcsón.
Jelenleg az a baja, hogy nem pörög ki, ledadog. Kell rá egy másik karbi. Nem gyujtás meg mit tudom én baja van, mert tettünk rá másik karbit és azzal működött.
Több info: az.okos@hotmail.com
Szerintem bele megy, ennek 8 cm az átlója!
inkább TE hagyjál engem ! ! !
miattam nem kell..
engem érdekel a fényezés is az autón.
ilyet a nők, meg az ostobák gondolnak (bár ezen halmazoknak jelentős a metszete )
Na jó. Holnap megpróbálom lepuceválni
haggyuk má
... meg azt is gondolhatná az ember: nézd már, még elmosni sem képes, akkor kitudja mennyire volt karban tartva..

így nem látni belőle semmit. ha érdekelne se foglalkoznék vele, mert azt sem látni egyáltalán a festés milyen állapotban van. az meg nem igazán km függő.
Kereskedő már így is érdeklődik...

Am meg nemes egyszerűséggel azért mert trutyi idő van és volt akkor is amikor feltettem a hirdetést. Ma is mentünk vele 700 kilométert.. Ha szép idő lesz, lecsapatom, addig nem éri meg.

Nem hiszem hogy egy lemosott 500 ezret futott autó vonzóbb, mint egy enyhén piszkos
no nem akarok kötekedni, de miért nem mosod le, és csinálsz úgy vagy 2 képet ?
helló keresek suzuki dr800 sr 43 külföldről behozottat csak papirozható legyen kinézet állapot nem érdekes motorhibás is lehet
Na az szép ár, lehet róla szó, csak még 1 kérdés.
Bele megy egy 125ös Cagiva Frecciába?:D
Eladó cuccok. Több darab együttes vásárlása esetén kedvezmény

Suzuki GS 450S 260 000 Ft

Volkswagen Bora 1.9 PDTDI 1 400 000 Ft

Snack automata 280 000 Ft

Az árak irányárak!

Érdeklődni: 0630 606 25 58 telefonszámon, vagy a hirdetéseknél található email címen!
Hali! Legyen neked karácsonyod! 3000ft