Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem egyszerű szerkezet... azt tudni kell, hogy a nem európai fiatok alkatrészellátása nem a legjobb.
egyszer az ország (talán) legnagyobb autóalkatrész kereskedő hálózatának autói álltak, mert 4 hét (!) alatt jött meg a vízpumpa ill. egy motorikus alkatrész Brazíliából a gépekhez...
gondolj bele: van 30 üzletük, 1-2MRD ért alkatrészük, és nekik volt egy hónap, mire beszerezték.
Hát............nem a szípségé venném hanem a kombiságáé.1-es punto alap...........az elég jó volt fiat viszonylatban.Gasztma jöhet még szóba 1,6-os enjoy-ban de ebből a fostengerből meríteni egy jót.
Apum is árulja a Renault Espace-t 450-ért, 7 személyes gázos. Nem mondom, hogy egy makulátlan darab, de megy. Jövő héten hét elején viszem átvezetékelni a gázrendszer kábeleit, mert kidörzsölődtek itt-ott.

link
Csúnyább autó nem sok van. Másoduncsitesóéknak van egy, mit ne mondjak, elég sokszor járnak kölcsön autóval
Mibajvele?
Palio?
Huhh...........és most nincs pízem.
Egy palioval szemezek 1,6 kombi benya/gázos.5 kiló asszem.
Ha a mostani tulaj lecseréli, akkor újra null kilométeres autót fognak venni. Nagymamát látogatni, meg nyaralni használják a kocsit.. városban elvannak biciklivel
Ehh.Kombi jó lett volna cserébe a puntoé............az sokatfutott és ugyna garázsod de koszos mint a vizidisznó.
Nem, sima ötajtós, 1.4 benzin
Kombi az a stilo?
Nem mind1 ugye, hogy milyen típust keres az ember, megkíméltem, kevés kilométerrel.

G astra classicból meg fiat stilóból tudok én is garázsban álló évi 10ezret futó példányokat az ismertségi körömben; de egy nagy dízeltől nem elvárható, hogy pusztán a nyomatékáért imádva, évi párezer kilométerért fenntartsák. 30-70ezer között futnak évente, mind, az első 1-2 tulajnál.. utána meg spórolós hétvégi vagy melós autók lesznek, töredék kilométerrel az órájukban!
itt vidéken nem értik ezt a tájszólást életembe nem fogok 500ezret menni
Vigyél neki tortát.
Annyi, sztem február előtt meglesz az 500 is
nekem öt hónap (!) volt anno ilyet lelni, napi kereséssel... hatéves, 80-at futott gép, idős bácsitól, ráadásul jó áron. előre félek, ha megint cserélni kell majd...
há ja ez is tény. én amiket nézek astrákat 150ezer körül árulják a 80 %át. pedig szerintem 250 a reális .
há! tényleg furán mutat, de semmi gond vele. 19tdi okti van a családban 500ezer körül.. igaz 300nál megállt az óra meg vissza is tekeredett. de tuti 500 fölött van. nagyon szar mert szét lett hajtva, meg fossa a szervó olajat de megyen
Nem állítom, hogy nincs ilyen, na de most őszintén, szerinted mennyi? Annyi biztos nincs, amennyit hirdetnek! Annyi meg pláne nincs, amennyire kereslet van...
Leesett?
Sokáig tartott.
az astránk 18 éves, második tulaj vagyunk 4évesen vettük. 250 ezer km. azért nem ritka az ha egy öreg autóban nincs sok kiloéter
ez négyszáz kilencvenezer
Aza magyar autóvásárló hülye cikk?
erre volt is nemrég egy jó irás a GecinepperekrőL! Ahol a végén a szavazáson is látszódott hogy mindenki hülye csak én nem! Nah az egy jó cikk volt, és sajnos igaz is!
Természetesen Apriliához megvan minden idom és az ülések is.