Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyszínű 125, a színes 195, de ez az x-spirit2.....jelenlegi rossz Ft árfolyamon...
Sziasztok! :)
az lenne a kérdésem, hogy Shoei X-Spirit sisakot szerintetek mennyiért lehet beszerezni, és persze mennyit ér meg?:D
Ennél "jobb" karácsonyi ajándékot nem is kaphatna az ember...
Kívánom, hogy legyen meg!
hehe ez lemaradt :D
a kabát eladó :D
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Kedves Fórumozók!
Segítséget kérek!
2011.12.20-án ellopták idén áprilisban vásárolt Yamaha WR450F motorom.
Azonosítója:JYACJ13Y59A004646. A képhez képest annyi a változás, hogy Akrapovic hátsódob, de maradt a gyári könyök. Így egyedi, 2 bilincses rögzítése van a kipufogónak. A telóvédőn már Bridgestone matrica, kézzel formázva. Az első sárvédőn 20 cm-es sérülés, de matrica takarja. Az első fogaskereket védő műanyag felső csavarja sérült!A bel oldali UFO alubetétes kézvédő nyomódott.Progrip markolat, és karcos fejidom.
Ha valakinek a környezetében felbukkanna a motor , kérem jelezze ezt a 06/30-617-0123-as telefonszámon. Petrezsely Krisztián-t keresse. A nyomravezetőnek magas ( százezres ) jutalom.
A jelenlegi matricaszett csatolva!

Köszönettel:
Petrezsely Krisztián
a kényelem az igen szubjektív, hiszen mindenkinek más a fejformája és az ízlése. szerintem kényelmes.
100 felett már hangos a szél, én füldugóval motorozom.
tegyél bele japánt
Ja, a váltó..... .....
Valakinek?
Írtam mailt.
Hali!
Valakit érdekel egy 56-os citromsárga-szürke Dainese kemény protektorokkal kicsi pénzért? :)
ötven és hetven között változik és még pontosan négy évig
Üdv, esetleg valakinek nem kell így hirtelen 300e Ft-ért.
Hibátlan állapot, forgalomba nem helyezhető. Kinéztem egy másik motort megvan a pótlás már csak gyorsan el kéne adnom.
Kinyírtad?
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
mennyia törlesztöje és meddig,:D
Üdv,

Mail ment!

Gery
irányára:290 ezer
hello mennyi péz
hello mennyi péz
Majd elviszem ha jössz,aztán megnézed.