Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faszául működik? a részleteket légyszives EMAILBEn folytassuk okéé?
Na mostmár mindegy
Mostmár csakazértis felrakom
nagymatel kukac gmail . hu ( igen . hu ! )
Küld emailon............
Szia sikerült lefotóznom azt az izét rakjam ide vagy menjen mélen?
köszi , 40-es telóm van. arra nem tudom feltenni .
32,5-es teló megy bele
TSR 125 eladó 150ezerért.

Normál állapotban, ma beindítottam.
Jó késöb én is dobok méretet.
és akkor ki kell hozzá fúrni a saját befogómat aztat nem kéne ha rámegy ez akkor ok. majd mérek !
Na a tisztánlátás érdekében van külön a villahíd+kiemelő/befogó+kormány.A villahíd gpz-é a többit arra rakod amire akarod.
holnap mérek egyet jó e, de én azt hittem ez olyan amit a villahídra pluszba lehet tenni csutkakormányos gépekre
Az egy gpz1100 dfi egyedi felsővila hídja azt nem mértem de aszem 37-es.Ha csak a befogó kell 4e ft,villahidal 6e ft.
a teleszkópátmérő kéne amire rá megy, meg hogy mennyit kérsz érte
Elcserélném
Szia 7cm magas,5cm a hossz,28-as kormányt fog be.
Keresd kutyát a hegylakók topikban..
Sziasztok!
2003-as R6-ba keresek gyári, utángyártott, sport, szivacs, vagy papír levegőszűrőt, illetve első/hátsó fékbetétet!
Ha van valakinek, vagy tud adni tippet, akkor ne tartsa magában, ossza meg a nagyérdeművel, s legfőképp velem!
Vagy itt, vagy a lightjaw@citromail.hu -n.

Motul 300v 4t factory line 10w-40, illetve Castrol Power 1 Racing/GPS 10w-40/10w-50 is érdekelne!

Jóccakát!
Eladnám kiváló állapotban lévő 7-8 mm profilmélységű, szinte majdnem új Hankook DynaPro AT-A téli gumigarnitúrámat 195/80 R15 méretben. Terhelési és sebességindexe 96S. Akár terepjáróra vagy kisbuszra. Helyileg Veszprém megyében Nyirádon tekinthető meg vagy postai utánvétel lehetséges. Irányár: 60.000 Ft. Érdeklődni 0630/843-0232 vagy david46@vipmail.hu
A képen téli gumi van,csak szólok!
Eladó 5*100-as 17"-os aluett felni, vagy csere érdekel fiatalabb robogóra (Pl Formula50, nrg) Ár: 65000 Ft. Érdeklődni itt, vagy az adatlapon található mailben