Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

számold be jól a mahisztit
Pont, hogy nem! Minél szegényebb egy nemzet, annál drágábbak a járművek.

Keress használautókat afrika vagy közép és dél amerikai amerikai országokban.. meg fogsz lepődni!
az utódot nem fenyegetné a beszámított gép,közük nincs egymáshoz
szerintem is túl vannak árazva (az enyém sem kivétel).
gazdagabb országokban is olcsóbb minden típus,itt töredéke kellene hogy legyen
Nem ismerem az árakat, de az eredeti fél milla felett van árban...szóval 25 a replika..... Bár mint mondom, nem az enyém.

Nekem van egy nagypapámról örökölt Vostok karórám, számomra tökéletes és bárminél többet ér.
de te most melyik motorodrol beszélsz ? az LC ről!? sztem egy 100assal többet az is megér ha adsz hozzá alkatrészt és más baja nincs!
másnak is megér 800at de csak 400e hufja van! nem mindegy!
de túl vannak mivel aki eladni akar, az lejebb viszi az árat, mert senkinek nicns pénze. ilyen egyszerű én motorom is megér 800ezret. NEKEM. de másnak csak 400at
nincsenek az árak tulárazva... nekünk van kevés pénzünk! A motorko nagy többsége ahogy a lakásoké is legalább 20% al ár alatt vannak.. vagy reális áron... ami elérhetetlen mert ahogy jó anyám mondaná a nincsből nincs!
egyik spanom elcserélné a régi FZR600-át, keveset ráfizetve mosts azon agyalok nagyon.
mitszámítaszbe? és ha megvan az utód már, akkor miért számítasz?
túl vannak árazva a dolgok , csak besértődik az ember ha azt mondom erre is hogy 50-el kevesebbet ér én cbr-em is csak 400at és. mivel nem létszükség eladni ezért próbálkoztam be az 500al, de tudom hogy nem reális. Tejól árazad a robeszt, mégsem megy el
ilyet meg csak valami gazdag tizenévesnek vesz apu, de azok meg tipikusan azok a fajták, akik inkább vesznek egészen újszerűt
a tied is érdekes kis gép. de pl van egy srác, aki vett egy zx9-et meggondolatlanul, és anyja mondta, hogy vagy ő vagy a motor megy, azt 350-ér adná, full gyáriban ha elvinnék akárcsak 220-ér a majestyt, már venném is azt
végül is egy szónak is száz a vége! vagy forditva!
Ha nem vagy mazohista vidd lejjebb az árát.
elvitték ? NEM
Hmm én most léptem át a 4000ret, és vagy 10-15 e-mailos érdeklődő ebből 4-6 erősen komoly volt (2en tavaszra tolták) 6-8 telefon, ebből 3 komoly 1 tavaszra tolta, 2 megtekintés, az egyikkel folyamatos kapcsolattartás, a másik eltünt... lehet ő rabolta ki a pénzszállitót! Röviden ennyi a statom!
Nem jó érzés áron alul eladni,az tény,de a másik oldalon olyan gépek váltak elérhetővé,amikről eddig csak álmodtam,nem igazán értem a problémát.Vagyis értem,mert én is ebben a cipőben járok,csak tudom hogy bele kell lassan törődni..Itt az bukik nagyot aki nem vesz helyette másikat
Én meg eladtam.