Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most számold ki hogy mennyibe volt egy kilométer, cakumpakk
A ZZR-t 450ről inditottam. Aztán zuhantunk egyet, végül 300ért ment el, igaz hogy blokkoló nélkül. Sajnos ennyi volt a reális ára. Egy éve még 500ért nem adtam oda és van közel egy misibe...
Én 2400-nál járok, 3 telefonáló és még vagy 4 emailen érdeklődő.. Mennyivel jobb nekem
az én CBR-em is kb ilyen perfekt, 3000-en nézték meg a hirdetést és senki se hívott fel 500 ért. pedig írtam hogy erősen alkuképes.
Aki végtelen pénzzel van ellátva, az nem venné egyiket sem. Bár értem, hogy mire célzol.
ez igy igaz... haverom mondta is mindig (képeimen piros bandittal) ha lenne sok pénze megvenné az enyémet és akkor is azt mondaná hogy jó vétel volt, ha vétel után 10 percel kikönyökölne a blokk! De ez megint boing szindróma !
ja de ezt nem úgy mondtam hogy én gondolom, de egy használtmorotban benne van hogy akárhogy ápoltad, holnap kijön a hajtókar a blokk oldalán
Dip.. ez most olyan ha valaki végtelen pénzel lenne ellátva, és csak és kizárólag gst akarna kérdezés nélkül a tiedet venné ez garantált... aki meg hasonló szőrben van csak bandit 400at akarna nyilván az enyémet venné. Csak a végtelen pénz viki kezében van!
újonan 20ba mennek az ilyesmik
Eric Cartman: 'Megsértesz haver!'
Szerintem a hirdetésem és a lekövethetőségem magáért beszél! Akinek meg azt hiszi ez egy szépen kezelt szemét domb...az ne lépjen utcára mert ráesik egy boing!
25-ért?
Replikát...
Olcsón vette, bízott abban, hogy hátha kifogja.. a nyerés lehetősége benne volt... Gazdag ember tőzsdézik ha izgulni akar, a szegény csak simán megpróbál spórolni


Most már az enyém a legolcsóbb és legjobban felszerelt GS 450 az eladóak között.. aztán a kutyát nem érdekli komolyan. Lassan megint ott tartok, hogy hagyom a francba, és még egy évet lehúzok vele!
Csak az a baj hogy a vevő nem tudja hogy a tiéd az jó. mert mindenki azt mondja hogy jó.
egy katonai 350-es egyhengerest szoktak hirdetni
természetesen igazatok van és ezt tudom is nagyon jól. Egyenlőre még nem zavar... aki látja hogy ezt a motort már régóta hirdetem szerintem mindenki számára világos hogy nem azért van a nyakamon mert szar! Namost ha nem azzal a fejjel gondolkodunk hogy van 150 000rem meg egy kis Cofidis hitel, vegyünk egy hibátlan 400as banditot 350 ért hanem mondjuk azzal hogy 400-450 el induljon keresgélni olyan 400ast amire nem kell még ennyit költeni... akkor szerintem a "még ennyit költés " költés garanciája megérne +50-80 ezret.
Mellesleg hamár az élő példáknál vagyunk. Egy srác érdeklődött a motor iránt, még nyár elején 400e ért vitte volna helyből. Majd vett egy másikat... 380 ért. Azóta papirmunkán kivül most van 130 ezrébe, és szerelőpadon van a motor. Namost számoljunk....És jó akkor pont nem volt annyija azóta eltelt hat hónap.. öszegyüjteni is össze tudta volna, valamint az eddigi szerviköltségeket igyis ugyis kifizette. Ha tudok azóta is segitek neki ha más nem tanácsba. No meg persze nem vagyunk ugyanojanok valakinek jó egy karcos törött idomos, ami kicsit zörög kicsit ferde a kormány de legalább 320 ba adják.. ilyen banditon is ültem... hát mikor visszaültem az enyémre, leirhatatlan érzés volt. Én eszerint gondolkodok,és bizom benne nem vagyok egyedül a világon Persze az is más kérdés hogy Viki elintézte hogy mindenki a padló alatt legyen legalább 5 lábbal, igy kisebb gondja is nagyobb annál minthogy motort vegyen!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr_olcso_atiras_dec.31
-ig-5301639
Valakinek esetleg eladó öreg Ducati-ja nincs? Egyhengeres az 50-es 60-as 70-es évekből vagy V2-es 500-asa mondjuk egy pantah?
a robogóm is 300-at ér reálisan, de 220-30-ért simán odaadnám, mert nem árulni akarom. Az fzr-t is olyan áron hirdettem meg, hogy elvigyék
"Árába" úgyse fogod tudni eladni.. bár ne így legyen! Ahhoz hogy elvigyék, nagyon fájdalmasan le kell vinned az árát.

Hiába tudjuk mi a motorjainkról, hogy milyenek, a vevő úgyis az átlag alapján fog ítélni, és nem fogja megvenni annyi pénzért mint amennyit nekünk ér. Ha olcsóbban megveszi, akkor meg hirdeti, hogy milyen jó vételt csinált, mert nem krepált be, nem hagyta cserben a friss szerzemény (miért is tenné, hiszen mi tudjuk, hogy jó!).. ez már csak ilyen
No para :) kösz a hszeket! Szerencsére nem provident törlesztésre kell az ára. Szóval ráérek! :) Az pedig számomra, és a motor számára is sértő lenne ha olyan áron adnám, amiért egy roncsot lehet kapni. Mert a hirdetett 400asok 80 %a 50 ezret nem érne.. vagy inkább úgy mondom hogy a vételár 2* és legalább rá kell költeni. Az pedig valljuk be nem jó hozzá állás hogy a gyerek akar egy jó 400ast... node ugyan.. ennyiért 929 CBR-t lehet kapni... hülye leszek banditot venni, jó vét lesz a lurkónak az RR!
61-63-as kellene!
Ez gyűszű
Valakinek TAG Heuer replika esetleg? 25.000 Ft Egy barátomé.

Automata.....szép állapotú.
Sziasztok! Eladó Yamaha Rd 350 Lc üzemképes állapotban, osztrák papirokkal, osztrák idommal eladó 115000 ft-ért.
98"as Yamaha R1 hűtőt keresek!kakuk24@citromail.hu
csak hogy én is bele szóljak mán

600as sportmotorokkal tele a net, 500ért fiatalabbak vannak.