Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Élő" példát tudok mondani!
1 hónapja vettünk öcsémnek DL 650-eset.
2005-ös 10.500 km-rel 850.000 Ftért.
Ezért valóban nem fognak ennyit adni, szerintem jó, ha a felét megkapod érte!
Bocs!
De szerintem ez a valóság!
Hali.
Ne érts félre nem fikázni akarlak, és nem is a rosszindulat beszél belőlem, de ennyiért az atyaúristen sem fogja megvenni. A tiednél fiatalabbak 400e környékén áruljál. Szóval próbáld olcsóbban adni, még akkor is ha patika állapotú. Sajnos ez van.....pang a piac, senkinek nincs "elég" pénze. Remélem nem sértettelek meg.
Csak hogy elfelejtve ne legyen még mindig eladó a kicsike!

HIRDETÉS
Shoei L-es (59-60) eladó. Ár: 5000Ft!
értem
Köszi de ez is csak nyűg.
érdekel valakit egy nagyon újszerű cannon l120 fax?
tud nyomtatni meg fénymásolni is, van hozzá pár pót toner meg pár kiló papír
Komplett motor nem érdekel? rendszámos 200 körül
Az lemaradt, hogy a rács és a porvédő, nem gyári tartozék, ezek nélköl lett értékesítve. De persze adom hozzá. A ládák alján állványnak megvan a helye.
600/850w-os egyedi megrendelés alapján legyártott, hangszórókkal + dómokkal, gyári dobozban. Mély tartományra 30-5000Hz-ig, szigetelve, mélytekercsel, akit érdekel mailben érdeklödjön. kollaristvan@citromail.hu
Sziasztok!

Honda Xl 500 vezérműtengelyt keresek. vagy komplett hengerfejet. Komplett blokkot.....
Karácsonyra jó ötlet mindenikek :)

Ha a minőség számít...ebben nem fogsz csalódni!

ROSSI MONSTER FOX DC REDBULL NO FEAR ROCKSTAR METALL MULISHA...MONSTER SZETTEK TÖBB SZÍNBEN IS, a legjobb minőségben!

MINŐSÉG GARANCIA, CSAK NÁLUNK!
Utólag kell fizetned, miután Látod, hogy mi azt küldjük amit ígértünk!

Kitűnő minőségű, nem pixeles!, UV, víz és fakulásmentes, kültéri nyomatok!

A tábla mérete 345x245mm.!

/nem kicsi méretű mint másoknál/
NAGYOBB mint A4 !

Több info: felnicsikok.hu

A matricák egyenként is körbe vannak vágva, így nem kell kézzel vagdosni, mint más szetteknél!

Most 3990.- helyett 2490.- !


KORLÁTOZOTT DARABSZÁM, SIESS LE NE MARAD!


RENDELÉS menete:
- matrica szett fajtája és darabszám megadása
- pontos cím, név
- élő telefonszám kell hozzá! Ezeket elég e-mailben elküldeni a lenti címre vagy akár TELEFONON is rendelhetsz!

Fizetni utólag csekken kell, ezt is postázzuk a matricával /ha kéred lehet átutalással is rendezni/!

Postázás és csomagolás
- 1db rendelésénél +290.-
- 2db rendelése esetén MOST INGYENES!

Egyedi méretek és szettek csak kérésre egyedi árazással!

Ha valamit nem találsz amire szükséged van, írj bátran minden megoldható!


! Hőálló Kipufogó matricák TÖBB típusra!
1890 /db több info a
LINKEN: felnicsikok.hu !


Motormatrica gyártás minden típusra egyedi igények szerint is!
Több éves tapasztalattal és hatalmas alapadatbázissal:
Motor matricák HONDA, YAMAHA, KAWASAKI, SUZUKI, APRILIA és egyéb típusokhoz is!
Elérhető áron,profi minőségben!


Rendelhetsz akár telefonon is!

NE HAGYD KI!

motormatricak.hu
info@motormatricak.hu

06-70-324-3254
Van egy Cagiva mito-m érdekel vkit?
ató csere érdekelne akár ráfizetéssel!
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Mechanix Wear Original Red kesztyű, S méretben. 2011-es model. a méretet a középső ujj hossza adja meg:
S:8cm , M:8,5-9cm , L:9,5cm , XL:10cm , XXL:-10cm
A képen az eladó kesztyű szerepel, csupán a fotók idejére vettem fel. 6.500Ft
Sziasztok Keresek enduros bukósisakot M-est ,Szemüveget és ruházatot (M-L) esetleg csizmát(42-43)... de csak olcsó érdekel ( játszi ruhának )Mosonmagyaróvár - Győr környékéről Köszi további szép napot....
SV 650/1000 plexi 9000Ft postával. Elérhetőség az adatlapon.
Eladó 350-es tuareg. Nem múkod rendesen. Ráadásul ha néha beindul, nem üzemszerű zörejeket hallat. 70 pisztolyorrú mátyásért megszabadulnék tőle. Esetleg motort is beszámolok.
Szevasztok a motorom már rég nincs meg de ez meg maradt belőle!Ha valakit érdekel egy ötösért odaadom! Nekem 520 exc-n volt igazából nem vágom hogy milyen tipusokra jó még! Egy kicsit az oldalából letört de köszörüvel kiigazitottam, és szerintem ettől még ugyanúgy megvédi a blokkot! Csáó!
Szevasztok van egy tökéletes állapotú MZ ETZ 250-es karburátor torokkal együtt, minden benne van kitűnően végzi a dolgát! Az ára 7 ezer egybe a torokkal! Elérhetőségem az adatlapomon!
Honda CBR 600RR 2005-ös első ülés eladó. Szép gyári állapot.
Adok érte egy 50-s Honda nsr-t
Dobj róla egy képet a jaszipapa@citromail.hu-ra. Ha olyan amire gondolok, holnap megyek érte
200-as zongshen quad eladó indul-megy két új lengőkar-t adok hozzá át kell alakítani de rá lehet rakni új akksival-új gyújtással-újravezetékezve ( nem kínai hulladékkal...)-új karbival. 80 e HUF-ért
felvettelek
kollaristvan@citromail.hu