Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,semmit nem csinálsz szarul.Először én is simó+MZ.Mi más?
17 évesen vettünk egy 250-es kawát.750 k volt,nekem akkor volt rá 500 k-m.Mivel 8-9 éves korom óta a mezőgazd-ban melóztam,ennyi jött össze.Fateromék kipótolták a maradékot.Suli elvégzése után 1 évig melóztam kint Észak-Írben.Nyelvtanulásnak szántam,az már csak plusz ugye,hogy fizettek is érte.Hazajöttem,és megvettem álmaim motorját.(mostani)
Tavaly szerencsére kaptam egy nagyon jó munkát,itt kecsón dolgoztam a Nissan szervizben,a szerelők fölött melóztam,illetve alkatrészgazdász voltam.Fizetést nem írok.Sok volt.
Idén elbúcsúztunk a céggel egymástól,és elkezdtem a vállalkozást kiépíteni.
Nálam ennyi a sztori.De tudok sok olyat akinek anyuci,meg apuci vett motort,és 10 évig fizeti a törlesztőt csakhogy a picifiának jó legyen.
Hát azonnal építeni kell neki garázst
Azért ezt kalkuláld bele a 3,5 milla mellé. Bár ezt biztos nem eszi meg a rozsda az esőn sem
Hát én csak gyorsan megnéztem az én forgalmimba mennyi is van írva, és osztottam, szoroztam, gyököt vontam
Te figyi, már tegnap is akartam kérdezni, merthát nem ismerhetem a mai "fiatalok" anyagi helyzetét....
Hogy van az, hogy 16-20 éves gyerkőcök ilyen gépeken szaladgálnak, mint amiket itt-ott látok a fórumozók képeinél? Én alig bírtam kinyögni az enyém árát... 17 évesen már ennyit dolgoztak, vagy ilyen olcsó lett a motor? Vagy csak én vagyok naív... Persze, tudom, tényleg van aki azért melózik egész nyáron, hogy a motorjába tankoljon, meg vegyen egy-egy jobb felszerelést. Lehet én csinálok valamit nagyon szarul...
Mondjuk nem tudom hogy taposnám be a garázsba.
Ez már vizsgázattható OT-ra.
A 4 fő miatt elég családcentrikus a gép.Teljesítmény adó szerintem nem lenne több mint most a mozdonynak.
Köszi előre is.
Szólj ha megvan, ezért lemegyek Kecskemétre, még stoppal is
Méretéhez képest nem is lesz sok a teljesítményadó
Pfff, és már majdnem veterán
K...va jó a hirdetés. Keveset futott
Szállítható személyek száma: 4 fő Már ideális
Ja, és megkímélt állapotú
Simán!
Ennek tolasson neki a köcsög.
Állati!
Mehetek vele majd egy karikát?
Mindig ki akartam prószálni egy ilyet!
http://www.hasznaltauto.hu/haszonjarmu/gaz/gaz_brdm-2-4019456
Valakine
k erről személyes tapasztalat?Elegem van a köcsög autósokból,ha megkapom a biztosítótól a lóvét,eladom a vasat,kipótolom és veszek egy ilyet.
Köszi.Kedden szemlézik.
Ha jól emlékszem a kapcsolóra 15-öt.
Bontottan (gondolom) mit mondtak rá?
Ja, sajnálom a bringádat, remélem minnél hamarabb felpattanhatsz rá!
Én sem szépség versenyre csináltam.
Csak mert horror ajánlatot kaptam bontott kormánykapcsolóra.
Ezért maradt ez.
Nem szeretem bonyolítani az életemet, úgy is eléggé az már...
Meg (bocs), de szerintem szebb is így...
ÁÁÁÁÁ
Ez túl egyszerű.
Ahha.
Nem tom,én ezt kaptam tavaly olcsóé.Sokan dícsérték,ezért ment bele ez.
Én ilyenre gondoltam:
Első körben Fux Silicone, vagy motul 3000, vagy a rosseb tudja. Nagyon szart nem lehet venni
Nekem van!
Mutatom,nem gyári,ellenben jól működik.
Sziasztok.

Valakinek van D szériás 1100-on vészvillogó kapcsolója? Egy csomó gépen láttam már 1994-esen is...

Bitte Dánke.
Castrol Superbike 10w50?
Nekem az van benne.
Bácsi, akad magánál 15W50, vagy 20W50 motorojal?
Valami jó áron lévő
Már rég, főleg ebben a szép időben
Épp olajat kajtatok, mi kerüljön bele, lassan csere.
Viszont csak 15W50 vagy 20W50 jöhet szóba
Hááá mester.
Csak nem ébren?
Hangra szinkron állítás? Nekem az nem menne, amikor már nagyjából be van állítva, egy leheletnyi állítás a csavaron - ha 1/8ad fordulatot mondanék, az már baromi sok lenne - és befolyásolja nem kevéssé.
Repedéssel ne szarakodj, kb 5.000Ftos tétel, fő a biztonság