Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A nem tipikus sor4-es hang szerintem nem a 2 kipuff miatt van,de ezt majd megmondják akik értenek hozzá.
Viszont a repedéssel azonnal foglalkozni kell.
Mindenképpen mutasd meg valami szakinak,aki akár meg is tudja alu hegeszteni.
Sziasztok ismét!
Korábban kérdeztem, és köszönöm azoknak akik hozzászóltak!
A kérdésem ismét az, hogy lehetséges, e hogy a 2 kipufftól olyan az alapjáraton járása, mintha 2hengeres lenne, egyszer az egyik, egyszer a másik kipuffból jön a pöffenet, és persze a hangja is olyan, nem sor4es hang. Persze ha femegy a fordulat, akkor megjavul, és tisztességes hangja van. Szétkaptam kicsit, légszűrő tisztít, gyertya csere (hibátlanok voltak), Karburátor szinkron csavarkon fülre állítva (szabadságon a szerelőm, viszem hozzá műszeres beállításra), amivel jobb lett, de még mindig nem klasszikus sor4es a kipuff hangja. Motorikusan rendben a vas. Ötlet?
A másik dolog, a hátsó lengővilla bal szárán a hegesztési varraton lévő kb 4 cm-es hajszálrepedés. Féljek e ettől és vigyem el szakihoz, vagy nem vészes a dolog? Találkozott e már valaki ezzel?
Válaszokat előre is köszönöm.
jóéjth
Jó éjt, jobbat a tegnapinál
Nah, mondjuk én sem vagyok százas, mert egyszer haza akartam hozni egy albínó patkényt, hogy az milyen aranyos.
Akkor még otthon laktam, anyám közölte, addig éltem volna
Na mára jó8.
Holnap jelentkezem.
Inkább el sem mesélem, hogyan szoktam "megszabadulni" tőlük... Még tényleg szadistának néznétek.
De képtelen vagyok egy légtérben tartózkodni velük.... Az a sok láb, és az a nem túl szép test.... bbbrrr
Az se rossz szerszám.
Természetesen ez poén volt,sose bántanék semmilyen állatot.
Vagy de,szúnyog,légy,csótány,patkány ....
Ajjaj.Akkor csak a kártékonyakat csapnám le.
Egy élmény volt elolvasni.
Totál pókfóbiám van
Persze tudom, mindenkinek kell, hogy legyen perverz szokása
Ááááá, még rá gondolni is rossz. Én meglátok egy mikroszkópikus pókot, sikítva menekülök a lakásból
Inkább szőnyegporolóval
nagyon helyes
Azt megnéztem volna mikor anyud megtalálja és nekiesik hirtelen egy légycsapóval.
Van tényleg... Két hete hétfőn reggel felkeltem, látom az asztalomon van a levedlett bőre - mert azokat elrakom. Előtte nap pont rendezgettem a polcomat, biztos akkor felejtettem ott. aztán ránézek a polcra, az ott van a helyén... vissza a pókra... aztán a viváriumra (terrárium) - 3 centire nyitva az ajtó. hát persze, tegnap itattam, csak közben anyummal dumáltam, és elfelejthettem visszacsukni...
Gondolhatjátok, akkora mint a tenyerem, gyors, és van 8 lába.
Fogtam egy nagyobb méretű mikrózós kajahordó dobozt, és elkezdtem közelíteni felé, amire ő meg elkezdett rohangálni az asztalon. Harmadik próbálkozásra elkaptam, aztán vissza ügyeskedtem a helyére. Közben kaptam a pókszőrökből egy keveset, de mindkét alkarom olyan volt mint ha szunyogok támadtak volna meg, vagy darazsak Egy hét alatt elmúlt
Ajtó azóta ragasztva.
Felmerül a kérdés, mi lett volna ha nem az asztalomon trónol, hanem elmászik
Igen,sajnos olvastam a hírekben.Meg a busást is.Állítólag elég nagy tempóval ment.Nem csodálom,hogy megdobta az út.
Ja, olvastam
Simán levezeti a szülést.
Azt a motoros balesetet én is olvastam, csak ott nem részletezték a leszakadó testrészeket
Igen.Pipi épp most megy megnézni cirmost.
A macskaelletésről áttártek leszakadt fejek és kettészakadt testek témájára. A Kawás társak
Közeleg az éjfél, horror témák jönnek
Hát nem tiltanám le.
De nekem meg kíváncsi természetem van
Valószínűleg elküldenének a jó búsba. Anyukám meg nem tudná miért csuklik
&rash! Neked tényleg van egy pókod, vagy ez csak olyan, mint az én egerem?
Pedig arra kíváncsi lennék ők hogy oldanák meg a szitut.
Most nem rólam volt szó!
Asszem hagyom őket inkább ezzel a témával Még a végén azt gondolják, valami szadista vagyok, pedig dehogy
Miért, te mit választanál?
Mondjuk nős ember vagy, úgyhogy egyszerűsíteni kell a képletet: letiltod vagy elfenekeled az asszonyt?