Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jó versenyt okádni? szerintem sem
Én a motor miatt nem járok túl sokat bulizni, ott még drágább a lőre mint a benzinkúton, pedig az sem egy olcsó hely. Motor, néha buli, de lehet azt konszolidáltan is Néha nem
4 év korkülönbség? Az most sem férne bele, lehet kicsi a farka a saját korosztályába
Na képzeld el, ha már Te sem mersz bemenni egy szórakozóhelyre, mit mondjak én?
Csókolomot köszönnek a kidobónak vagy minek nevezett egyének az ajtóban
Pedig a "diszkó" megnevezésű vendéglátóipari egységet huszonéves korom óta meg sem közelítem
Ez is lehet.
Nem tudom ki hogy van vele,tényleg nem vagyok vénember.De én 17 évesen örültem ha elmehettem valahova,pedig volt saját motorom,de ha azt mondták érjek haza 10-re,hazaértem,és eszem ágában sem volt ellenkezni.Igaz,14 éves korom óta csak 7 végente jártam haza.
Azt veszem észre,manapság az a menő,aki 17 évesen szív,piál,és több pénzt elszór egy este alatt.Ezért nem járok bulikba sem,nem mintha igényelném,de az átlagéletkor 15 év,mindegyik be van állva,és versenyt okádnak a diszkó előtt.
Lajosmizsén nincs fagyizó? Egyenek jégkrémet.
Vagy bukta lett volna a 13 éves kiscsaj anyjáék előtt, azért kellett 15 kilométerre menni...
Na ebből is látszik, sosem voltam 17 éves srác.
13 évesen meg Barbie abáztam, nem 17 éves fiúkkal jártam "fagyizni". Az tuti, agyon vágom a kölykömet, ha ennyi idősen ilyeneken jár az esze
Egyébként az a baj, egyre több ilyen frankó apuka és anyuka van, aki mindent megenged a kölkének, mert ettől lesz oltári jó szülő. Csak elfelejti megtanítani a gyerekét az élet rendjére.
Szóval a nevelést valahol a szülők szintjén kellene elkezdeni, és természetesen tiszteletem a kivételeknek.
Elmondom.
Lajosmizse-Kecskemét kb 15 km.
Át kellett hozni fagyizni a 13! (nem elírás) éves barátnőjét.
A lány anyja is menjen...... oda.Ha elengedi a lányát egy 17 éves csipszarral kocsikázni.
Valahogy ugye be kellett hogy vágódjon szegény fiú a kislánynál.
Nem, nem evett fánkot Tudom, elfogult vagyok, de ő volt a "normális" zsaru.
És a másik véglet: már szinte túl sokat melózott.
Nem is értem, minek egy 17 évesnek jogsi.... Annyira nem tudja megoldani az életét autó nélkül? Vagy ezt csak én nem értem...?
Fánkot evett?
Hát ez az.Ez pont az amit írtam lejjebb.Ha én előzöm,baszik tükörbe nézni,ő is elkezd előzni,ezzel engem letarol,belehalok?
Szerintem teljesen jogos kérdés,mivel ha most tükörbe nézett volna látja a motort!
Akkora helye lett volna megfordulni,hogy elképzelhetetlen.
Az előző munkahelyemről voltunk itt egyszer ebédszünetben egy 6 m-es platós teherautóval.És meg tudtunk fordulni gond nélkül.Akkor egy személyautóval ez ne okozzon már gondot!
Vagy ha így ment a rutin vizsgán,illetve a forgalomban is szegény gyereknek,hogy kapott jogsit?
Vagy apuci azt is elintézte?
Sajnos egyesek akármit megtehetnek gátlástalanul.
Hátttt...mit is mondhatnék. Egy zsaru exel a hátam mögött sem értek egyet egyes rendőri viselkedés formákkal.
Biztos jó magyarázat van rá, miért is nem ment ki...
Tudod, a fiatalember büntetés vagy nem büntetés kérdésével kapcsoaltban meg csak annyi: valószínű nem direkt tarolta le a motort. És persze, szegénykém, nem akarod Te feljelenteni, meg nem akarsz neki rosszat. De ha most elnézik neki, semmi bünti és felelősségre vonás, akkor következő alkalommal ne adj isten ember élet vezsik, akkor is majd legyint, hogy úgysem kap érte semmit? Meg majd apuka elintézi azt is?
Nem tudom jelen pillanatban mi van ha valaki friss jogsival okoz balesetet vagy bármit, de a francba tanulja már meg hogy ésszel közlekedjen, és a szeme sem azért van hogy nézzen, hanem hogy lásson is.
Ja,sajnos elég geci volt az ügyeletes tiszt.
Visszaolvastam vagy 3 évet, na nem, csak 3 oldalt.
Hát elmennek a picsbe a rendőrök. Ez kb. hasonlított arra, mikor feltörték az autónkat, kirámolták az összes cuccunkat, és a zsaru közölte, ha úgy gondoljuk fáradjunk be a kb. 20 kilométerre található kapitányságra oszt tehetünk feljelentést. Hiába mondtuk hogy az autón nincs ablak mert betörték, és talán ki kellene jönni nem nagyon izgatta. Mikor bementünk a kapitányságra, egy 6 fülbevalós baseballsapkás legény fogadott, aki nagy unottan felvette a jegyzőkönyvet. Hát erről ennyit.
Szerencsére én egész birkatürelmű vagyok.De ha baj van robbanok.
A sráccal szemben nem lett volna fair.Volt közöttünk kb 25-30 kg,és néhány évnyi küzdősport tapasztalat.
Apucit meg lehetett volna csapni,de akkor már csak az volt a fejemben hogy miért én szopok,miért pont velem történik ez?És hogy legyünk már túl az egészen.
Lehet én is bekínáltam volna apucinak... pedig nem vagyok az a hű de agresszív.
Az a gáz, sok ilyen apuci van, aki az idióta hülye gyerekének a segge alá tolja az autót. Valószínű már apucit sem úgy nevelték ahogy kellett...
Nekem miután 8 évig nem volt motor a nevemen, így A0-ból indultam. Meg hát Allianz. Legalább az járjon jól (remélem nem lesz rá szükségem! ) akinek kárt okozok. A kiegészítést a sok fasz máv-köbe-tir és társai biztosítók miatt rakattam rá!
Magának csak azért, mert betöltötte a 18. -at...innentől már kisebb a rizikófaktor
Nekem is olcsóbb lett
Nekem sokkal olcsóbb lett én idén már 4 400-at fizetek csak félévenként a haccázasra.
Majd rápillantok estefelé.
Az idén sajnos nagyon megemelték az összes motor kötelezőjét a "rizikófaktor" miatt. Nézd meg a szerződésedet, amit januárban küldtek ki elvileg, hogy azon mi szerepel. Szerintem a magánnyugdíj itt nem számít. Csak a lakásbiztosítás csökkenti a díjat.
Köszi!
Csak most olvastam... sajnálom, teljesen átérzem, tavaly engem is parkolóban rongyolt le egy mammer...
Oké,hétfőn bemegyek személyesen is.