Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mindenképp kérdezz rá, lényegesen lerövidítheti a metódust. (nekem az autós lezajlott 15 nap alatt, a pótlással - autóbérlet - együtt is bő egy hónap volt csak)
Hát valami biz-baszt fizetek,mert a 9900 helyett 11000 lett idén a díjam.Meg magánnyugdíj is náluk van.
Nem,nem ők intézik,még tegnap elkezdtük intézni.Azt mondták,mivel a károkozó Aegonos,és elismerte,kitöltötte a lapot,így az Aegonhoz tartozik.
Bocsi, hogy belevau, de ha jól tudom az Allianz új szabályzata szerint bármi történik hozzályuk kell bemenni. Mindenesetre én is fizetem ezt a plusz bisz-baszt.
Fizetsz az allianz-nál ilyen külön bisz-basz díjat? Mert akkor nem kell variálnod, csak bemész a saját biztosítódhoz, ők felveszik és ki is fizetik a kárt előre - és utólag hajtják be az Aegonon.
Rendben van.Köszönöm.
Amúgy a károkozó Aegonos,én meg Allianz.
Így igaz, főleg a kisebb noname biztosítók. A leggázabb, hogy fizethetsz te akármilyen sokat, ha a másik szarrágó ilyen TIR/MÁV/Karalábékáefté fosoknál fizeti a kétfilléreket... te szívod meg.
Ezért lesz jövő tavasztól casco-s a paripa nálam is. ott legalább nincs mellébeszélés, azt a havi három rugót meg kibírom; a lopáskár részéről nem is beszélve.
a biztosítók mostani hozzáállása katasztrófa.........olyan ordenáré módon keveset kínálnak elsőre, hogy az embernek elmegy az élettől is kedve.....és azt is hónapok múlva adják oda...
Ha nagy gáz lenne ügyintézés közben, keress meg: ha másban nem, de a nyilvánosságban és az ezzel járó több tapasztalatban tudunk bármikor segíteni.
Elég sok hasznos dolog van benne.Például én nem is számítok rá,hogy új idomok lesznek fent,de például használt,sérülésmentes,újrafényezve lehetne.Azzal kiegyeznék.
Nekem is, pozitív.
évek óta próbálnak befűzni főleg a fuvarozó cégünk miatt.......kollégáknál van tapasztalat velük....
Erre már nem tudok mást mondani: www.das.hu
Én nem sajnálom rá a pénzt.
konkrétan a nemrég meghalt kis ismerősünknél(a lányom barátja volt) hiába ment Ő a főútvonalon, hiába volt stop táblája a lovaskocsisnak mégis úgy fest, hogy legalább 50-50-re hozzák ki ha csak nem hibásnak......mindössze annyi, hogy az elkövetőnek a környéken jó kapcsolatai vannak......másik, haver hívott menteni(ilyesmivel is foglalkozom).....szemből elékanyarodott egy autó, utólag rendőrt hívtunk akinek az első reakciója, hogy 50-50 mert a motoros nem a látási viszonyoknak megfelelően vezetett hiába a másik ment elé.......rendőr ismerős felhív mire ezt meghallva rögtön a mi haverunk "nyert" és a másikkal elismertették a hibáját.........ez magyarisztán, bármi lehetséges.....
Persze,értem én,hogy sok a de,egy ilyen esetben,de a parkoló párhuzamos az úttal.Ott nem lehetett takarásban.Utólag persze,lehet,hogy nem ismeri el a felelősséget,ezért mérgelődöm,hogy miért nem jön ki a kurva fánkzabáló!
Akkor utána már nem vergődhetne!Elismeri,betétlap kitölt,jegyzőkönyv megír,és tiszta az ügy!
Ez nekem olyan Columbo felesége...hagyjuk.
azért erről is hallottam már más verziót...
ezt példaként elmítettem, hogy miféle kifogásokkal lehet élni bármilyen helyzetben ha valakinek van ismerőse vagy elég pénze(ami ugyanaz).......voltam pár balesetnél jelen és utólag sokszor más jöt ki mint ami a helyszínen egyértelmű volt.......hidd el egy jó ismeretséggel rendelkező ügyvéd még ennél is jobb érvet találna.......és ha 50-50-re hozza ki a bíró akkor nincs biztosítás.....sőt már ha 70-30-ra nyersz akkor sem....
Ezek nem rossz tippek.Mert szerintem sajnos nem fog annyit fizetni a biztosító ami fedi a teljes javítást.
Még be lehet dobni azt is, hogy a munkarended megköveteli, hogy ha hívnak, akkor azonnal tudjál ugrani és ehhez kell.
A befizetett túrát, ha számlával tudod igazolni, akkor megtérítik.
Hmmm.Köszönöm a tippet!
Ha az egyetlen jármű a neveden, akkor tudsz erre is kártérítést kérni: viszont szükséged lesz hozzá bérleti szerződésre és számlára a másik járműről, amit ezidő alatt használtál.

Én is így oldottam meg az autó esetében: a valós kár kétharmadát kifizette a biztosító, utána szinte még ugyanannyit autóbérlésre.
Az a baj,hogy nekem ez a motor sokszor munka eszköz.
Hivatalosan ugye nem,de mivel kecsón lakom,a vállakozás meg Mezőhegyesen van jegyezve,sokszor egy papírt aláírni az önkormányzatnál,vagy a könyvelőnél ez a leggyorsabb,főleg ha páromnak kell az autó.Busszal 4,5 óra az út.Motorral 1,5-max 2.
Ezek után nem tudom,ha sürgősen kell mennem mit csinálok.Marad a kölcsön autó stb.