Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztabúdösrohadtfeketelábúkaporszakálúhéccecségitneki!

Bakker Roli, ez durva story... Hál'isten csak a lelketek sérült!

Hidd el szép lesz a mozdony újra! Szebb mint új korában!
Ennél rosszabb érzést, mint amikor a frissen elkészült motor egy barom hibája miatt törik... ha a szemlén bármi gáz van, keresd meg CrazyJoe-t, ő már sokat látott kárügyintézéseknél - nehogy a biztosító pár forinttal ki akarja bekkelni a dolgot.
Ha vannak számlák a felújításról, akkor azokat is vidd el a szemlére, első ajánlatra úgy is csak a max. kifizetés felét-kétharmadát fogják beajánlani... főleg, h a gyorskárral is kevernek éppen.
Lehet, hogy apuka felajánlana a családnak néhány százezret...
Na de erről ne is beszéljünk!
Így is borzasztó ami történt , és tényleg a szerencse a szerencsétlenségben, hogy emberi életben nem tett kárt.
Részvétem, ez az én egyik rémálmom ami most veled történt, volt hogy már könnyek ébresztettek
Ilyen helyzetben minden elismerésem hogy tudtál "nyugodt" maradni és még szabadlábon írni e sorokat.
...ez nem semmi...gondolom azt hitte, még elfér. Mert látnia kellett a morort, ha előtte kikerülte... bbbrrrrr, ezt a barmot. Lehet ki sem látott rendesen a kocsiból...mert a nagymenőzés teljesen elvakította. Akkor most csak a várakozás marad...és megnyugodni kicsit...bár az iszonyú nehéz...
Köszi!
Én is ezt mondtam neki,hogy nem ártana a borotválkozáson kívül máskor is tükörbe nézni!
Kérdem én,ha most nem látta a motort,akkor pl mikor előzöm tök szabályosan,úgy dönt hogy Ő is előz,és engem leszorít és kinyír?
Tudom ez így durva,de simán benne van a pakliban.
Igen, olvastam.
Dehát hogyan nem vesz észre valaki egy ekkora motort?
Kérdezem én, akinek az autójába durrantott bele egy félőrült tolatás közben... És csak néztem szerencsétlenül és nem hittem el.
Némileg át tudom érezni a helyzeted
Az a gáz,hogy előttem parkolt,még egyszer ki is kerülte tolatva.Azután meg akart fordulni Y-ban.Előre okés volt,ott a tolatáskor ment neki,de úgy hogy a motor oldal sztenderen állt.Balra dőlve.A motor bal oldala tört,mert neki ment.De a jobb oldalára borult az egész motor!A jobb oldala,még csúnyábban néz ki!
Nem tudom mi a szart csinált!Gondolom vagizott a 13 éves barátnőjének!
Szerencsére mi pont fagyiztunk.
Gondolom, hogy szííít vet az ideg... de hogy történt? Nem látta a srác a motort a parkolóban?
Csodálom, hogy nem történt személyi sérülés. Én valószínűleg okoztam volna apucinak is és a kis hülyének is...
Nagyon sajnálom, de a lényeg, hogy Nektek nincs bajotok.
A lelkednek jobbulást!
Köszi!
Majd lesz valami.Remélem!
Jobbulást a motornak és a lelkednek! Jó nagy paraszt lehetett!
Szia!
Köszönöm,kedves vagy!Egyenlőre úgy tűnik Papp Laci elszállítja a gépet.Utána várok a szemlére.Ott dől el minden.Sajnos.
Tényleg szétver az ideg,hogy 1 év munkája 3 másodperc alatt megsemmisül.
...hát...ez a méreg, nem a cián! Az ember ilyen helyzetben nem is tudja mit csináljon hirtelen, annyira le van taglózva... Szólj nyugodta, ha valamiben tudunk segíteni!
Az előbb beszéltem Papp Lacival.
Szombaton elszállítják a gépet hozzájuk,és aztán kedden jöhet a szemlézés.Aztán a hét második felében a pótszemle.
Remélem hamar intéz valamit a biztosító.Most azt mondta a néni,hogy így lesz,csak vigyem be szakszervizbe.(sajnos tényleg csak vinni lehet)
Hallod,azt se tudtam hirtelen milyen nyelven beszélek.Nemhogy gondolkozzak.
Kíváncsi leszek a biztosító mit mond erre... Miért nem mondtad, ha nem jönnek ki, lesz személyi sérülés
Hívtam,de basztak kijönni.Azt mondta,ha nincs személyi sérülés akkor nem jönnek ki.mondtam,hogy a gyerek nincs 18éves és apucié az autó.
Azt mondták,ha elismeri a kárt akkor nincs dolguk.
Sajnos nem,de kellett volna.
Egyértelmű, idén még nem voltam fent eccersem
Remélem hivtatok rendőrt, és valami módon kárpótolnak. Át tudom érezni milyen lehet, amikor dolgozol a motorodon rengeteget, valami taknyos meg... részvétem
Az fasza! Helyszínen vertem volna szét a hülye fejét a kisköcsögnek.
A lényeg hogy semmi bajotok Motorod még akárhány lehet...
Köszi!
Mi megúsztuk!Fagyizóban ültünk.A parkolóban történt az eset.
1 évig csináltattam mire "kész" lett.
Apuci meg jött és kérdezte,hogy van nálam 150?Elég lesz?
Anyád!Kb 350-400 a kár.