Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor belenyúltam
Akkor crazyJózsi az "RC Kóla" ?
Te vagy a fórum látjkólája! Túrót javultál semerre....
A kaméleon óta tudjuk, hogy ez nem olyan nagy probléma...
én kérem megjavultam
Mindenképp megfontolásra érdemes.
Barátod Tonyó Mexikóvárosban nagyot csalódott benned.....Miért kellett Izaurát is idekeverni?
Én kérek elnézést... Bár köcsöghörcsög nemét illetően nem rendelkezem információkkal... Akkor ő még esélyes?
"..köcsöghörcsög és jómagam is) irigykedünk, hogy kimaradtunk a buliból.."

Ebben nem segíthetek: ugye nem gondoltátok, hogy a mi hegyipatak tisztaságú, Isaurát megszégyenítő szüzességű szerelmünket nőkkel szennyezzük be? Ejnye...
Szójjámá a gépháznak, hogy írják Kawasaki ZZR: Szex, erőszak, fétis topikká a címet. Ha jön Dub úgyis keményebb lesz a társalgás mint a teljes Chat.hu
Jájájájáj. minden családi eseményt keresztülhúztok
Most nagyobb a fájdalma, mint amikor az a bizonyos paprikamag beszorult a "kisfőnök" karimája alá
A kérdésfeltevés nem helyes: én mindenképp megyek, és mindenképp nejetlenül (dolgozó van kint)
Nála lesz egy jegy és egy autókulcs, ha adódik útitárs, stb. akkor ő is kijöhet, még erősen szervezés alatt

(háttér: a család is háborog, vasárnap lesz vmi gardenparty, amin - ezexerint - nem leszünk ott )
Vagy tejjel.....
Rami most meghajlított egy kanalat, de nem úgy mint Geller
Nem jól látod a tekinteteket... Mindketten (köcsöghörcsög és jómagam is) irigykedünk, hogy kimaradtunk a buliból és nekünk nem szóltatok... Erről kérnék elemzést, és vasánap megvitatjuk. Tényleg, Bácsi egyedül jön vagy nejjel?
Estig kielemztetem, hogy a köcsöghörcsög, vagy Magácska vág ijedtebb fejet, nagy féltékenységében
én is unatkozom
Dub-ra várunk....
Jesszus mi zajlik itt
Látom a doki neked is azt mondta hogy elmebeteg,de te azt értetted hogy elmehetnek.
Én ezt már nem bírom.
vannak emberek akikről tudom, hogy kóros agyi elváltozásban szenvednek, tehát hivatalosan is lehetnek marhák... r-go ezeken a poénokon én is könnyesre röhögöm magam
Asszem az volt az a pont, amikor kijelentetted, hogy nem lehet fokozni. A hülye Kutya miatt ebéd közben eszembe jutott a billás cekker és lakója, aztán az orromon köptem vizet....