Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ha rajtuk múlik inkább az elfenekelést választják.
Aha
Szivatják ott egymást, én meg majdnem felajánlottam, hogy vállalok miskárolást, láttam pár macskámnál hogy csinálják, pár perc az egész, pikk-pakk megvan
De meggondoltam, mert letiltanak a fórumról Vagy jól elfenekelnek a srácok
ZX9?
Én is beleolvastam.
Végigolvasni is rossz volt. Emberben ez már életveszélyes sérülés.... Sőt, halmozott súlyos sérülés
Átkukkantottam Kawás társaitok egy másik "fajához", képzeljétek, ott meg macskát elletnek a fiúk online Hihetetlen mik történnek itt a fórumon
Nekem sem jó.Tegnap semmit nem aludtam.Az a legidegesítőbb hogy ha elesek,akkor tudom,hogy én csináltam.De ezt nem.
Áttolatni nem tolatott át.Ahhoz nagy volt.Csak idomok(mind3),indexek,tükrök,lábtartó,kipufogó,fékkar,fejidomtart
ó konzol,első sárvédő,első lámpa.
Más nem jut eszembe most.
Gondolhatod, hogy volt. Hivatalosan!
Hát nem tom, én nagyon egyet sem láttam még tanuló autóban. Tanuló motoron igen, egyet! mikor én jártam rutinra, volt egy fickó velünk. Rendesen kisebbségi volt, de böcsülettel ott volt minden oktatáson.
Persze, persze, én is tudom, hogy kesergésből nem lehet megélni, de azért rendesen fájna a lelkem.... A múltkor "csak" elborultam, és "csak" a tükör műanyag része karmolászódott össze, de komolyan mondom, nekem okozott fizikai fájdalmat. Pedig csak egy nyamvadt tükör
Azt mondjuk nem mondtad még mennyire tört össze. Nagyrészt gondolom az idomok sérültek, tükrök, kormány és környéke, valamint a lábtartók. Na meg a kipufogó. Azért hogy egy ekkora motort fellök, azt biztos észlelte, és nem tolatott át rajta
Húúúú.
Az se rossz.És hát ugye jogsija mégiscsak volt.

A történtek ellenére meg nem kell elkeserednem.Attól úgyse javul meg a motor.
Jaaaaajjjjj
Az RF Klubosok kicsit bealudtak, de itt a történtek ellenére is jó a hangulat
A volt főnökömbe múltkor hátulról beledurrantott egy kisebbségi a pirosnál. Kocsi hátulja összetörött, de a rosszabb, hogy a 4 éves kisgyereke azóta minden lámpánál megkérdezi, hogy apa ugye nem jönnek belénk...
Na de a lényeg, hogy állítólag mikor a rendőr megkérdezte miért nem állt meg, odaszólt az anyósülésen ülő másik kisebbséginek, hogy miért nem szólt, hogy piros a lámpa, mert hát ő színvak Beszarás...
Hú.Ez most nem tom hogy van.
Na szóval 3 évesen asszem már nem pelenkába szart,hanem bilibe.
A többit nem csinálja.
Viszont a kisebbségi résznél ez már így van.Ahogy megszületik van jogsija és rokkant.
és pelenkába csinálta?
Mert akkor innentől kezdve nincs mit tenni: ha lesz gyerekem, azonnal a kezébe nyomom a mobilt, befizetem neki a jogsit, és biztos ami tuti veszek neki egy versenyautót is
És 6 évesen személyesen szállítom el a diszkóba, ahol fizetek neki előre pár kört, természetesen cigivel is ellátom
Ez így van.Unokaöcsém 3 évesen Need for speedezett.
Hallod, nem hittem el: a gyerek pelenkába szarik (már bocs a kifejezésért) de a mobiltelefont és a számítógépet úgy kezeli, ahogy én sem. Ezt nem tudtam hova tenni....
Részegen motorozást sajnos próbáltam.2007-ben a makói motoros találkozón simsonnal kimentünk a homokbányába állatkodni.Se sisak,semmi védőfelszerelés.Visszafelé jövet,beértem a bejáraton és 60-nal akkorát estem,hogy ilyet filmekben nem mutatnak.Én váltig állítottam azért történt,mert szembe jött egy ZX9-es.
Mint kiderült nem jött.Ott állt egy helyben.
Szerencsére nem lett komoly bajom,de egy életre megfogadtam,ha iszok,én nem vezetek.És érdekes módon nem is szenvedtem diszkóbalesetet.
Hasonló szitu volt nekem is, kicsit szarabb végkifejlettel: egyszerre 3 meló folyamatosan, napi 12-14 órában, mert kell a pénz, csak egy idő után azt sem tudtam fiú vagyok vagy lány. Sikerült is összetörnöm magam autóval, meg majdnem kinyírni egy komplett családot. Pedig kb. 5-tel mentem, csak éppen elékanyarodtam egy akkora autónak, hogy ma sem tudom hogyan nem vettem észre.
Na én nem mertem apukámat felhívni, betojtam rendesen. Aztán meg is kaptam a büntit érte...
Ezzel teljesen egyetértek.Az ciki ha az óvodásnak nincs mobilja.
Atyai pofont még én is kaptam.Megérdemeltem?Meg!
Nincs mit tenni ilyen a világ,változik,de sajnos azt látom én is,hogy nem a jó irányba.
Ezt ki nem bogozza senki
Még Te lennél meghurcolva, mert lekensz egyet annak, aki többszázezer forintos kárt okozott Neked.
Csak amikor én hőzöngök ilyen dolgok miatt, akkor pl. a munkatársaim, akiknek hasonló 14-17 éves korú kölykei vannak közlik, hogy ma már más világ van, mint az én időmben. Már bocs, de én sem vagyok azért annyira veterán, ráadásul hihetetlen módon, de felnőttem úgy, hogy nem volt mobiltelefonom (ja, és el sem vesztem egy osztálykiránduláson sem, ha meg így lett volna megkeresnek a rendőrök), meg 17 évesen jogsim. Autóról meg csak álmodoztam felnőtt fejjel is, aztán sokmindenért megdolgoztam (mondjuk meg is tudom becsülni amim van, legalábbis próbálom). És ráadásul apámtól kaptam egy-két nevelő szándékú pofont, amit akkor sérelmeztem, de felnőtt fejjel azt mondtam meg is érdemeltem.
Részegen még nem vezettem, viszont van hasonló állapot: több napon keresztül 12 óra meló, ahol végig állok, nem ülök le... emellé 5-6 óra alvás.. Egy idő után inkább mentem kocsival, spóroltam egy órát utazásban, meg némi sétálást... Viszont volt hogy hulla fáradtan vezettem haza, gondolkoztam is hogy most nem mehetek gyorsan. haza is értem, azonban a garázsba nem tudtam beállni - mellesleg elég elbaszott módon van a garázs - így sikeresen leszakítottam az első lökhárítót, pedig a tükör még befért
Motorral simán megyek fáradtan is, felébredek rajta, csak arra kell figyelni, ne kapjon el a hév
Sajnos igazad van,itt a legnagyobb gond már a szülők fejében van.
Szerintem a kis 13 éves leányzó azt sem tudja mit kockáztat.A legrosszabb meg ugye,hogy a fiú apja is amilyen példát mutat nem csodálom,hogy ilyen kis pattanásos pöcsök embereket ölnek,akarva-akaratlanul.Drogoznak,és azt hiszik,ha ők beszólnak az ő arcukat nem veri be senki.De ha én beverem,akkor én vagyok a szar szemét,a média célpontja,holott az csak egy nevelő szándékú pofon lett volna.
Na ezt bogozd ki.
Biztosan a versenyrókában is van valami felemelő...
Hát én is inkább a motorba tankolok.... Ha meg bulizhatnékunk támad, itthon lehet bármi, tuti nem ül senki ittasan a volán mögé mert mindenkit elszállásolunk És nem kell néznünk elszörnyedve, hogy 14 éves gyerekek az éjszaka közepén kódorognak, isznak, drogoznak és isten tudja mit nem csinálnak. Hozzáteszem, semmi bajom a 14 évesekkel, de tudják már hol a helyük.
13 évesen még gyerek! Ennyire nem lehet hülye, gondolja a 17 éves csóka csak fagyizni akar? De, ennyire hülye, aztán majd megy abortuszra...
Mondja ezt a legöregebb.
Nálunk vegyes a társaság, kerti parti, dumálós iszogatás valahol. Néha disco... Öregszünk
Egy állat vagy!
De legalább ezen most jót nevettem.
Hát igen,sajnos süllyed a színvonal.Mi a kis baráti társaságunkkal hamarabb elmegyünk egy kocsmába,biliárd,zenegép,2-3 sör,és minden ok.
Vagy valakinél kerti parti.