Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt néztem én is . csodák nincsenek sajnos... maj minnyá kitalájjuk mi legyen
Na Bácsi! Erről van itt nagybaszó. Hívtam az embert de nem vette fel... 8 éves KillBill kartársnő infója alapján, kérdem én kell ez magának ( Hárlekin kedvéért )? vagy akkor így mán ne is erőköggyek
Szia,
ha elkészül, nincs kedved részt venni a "20 éves a ZZR" tesztben? Nagyjából már csak egy olyan gép hiányzik, mint a Tied.
Ezt jól meg csináltam, a link lemaradt... bocsi...

http://www.kepesmotor.hu/utcai...
Na nézd csak ez volt az, megtaláltam...
Kár.
pont ez az egyik hiányzó gép a teszthez.
Szerintem egyről beszélünk, a neten találtam még múlt héten, ha jól emlékszem... Misinek mondtam is...

A helyiségre, nem emlékszem, mert felhívtam akkor vagy 10 gumist is...
Szevasztok.Eladósorba került a vasam.Jelen pillanatban felújítás alatt van Piller Janinál Székesfehérváron.Amit cseréltetek rajta:olaj,olajszűrő,gyertyák,komplett vezérlés(vezérműlánc,fogaskerekek,feszítőpatron)generátorlánc,
telószimeringek,telóolaj,karbiszinkron,szelephézagállítás.Akit komolyan érdekel,és nem akar zsákbamacskát venni,megtekintheti szétszedett állapotban is.Amit tudni kell róla,91-es kiadás,két éve fényeztettem.Brutálisan megy,amerikai folytatlan verzió.Aki ismeri a tipust tudja jól,hogy miröl beszélek.Köszönöm,hogy elolvastátok.Sziasztok.
Zalaegerszeg? Mármint a gumi...
Sziasztok!

KanyarBandi ezt a gumit a képes autó hirdetésben találtad?
Ha igen, és egyre gondolunk, én már beszéltem "vele", de öreg a gumi, egy felszámolásból maradt meg 2 db csak első gumi, de ha jól emlékszem 8 éves... Ezért álltam el a megvásárlásától...
Ha csak kotnyeleskedtem bocsi...
Lehet, nem egyre gondoltunk.

Üdv KillBill.
- ZZR250 (1991--) zzrMaya
- ZZR400 (-- 1993) Gaben ( '90 )
- ZZR400 (1993 --) &rash, KanyarBandi, királyfi 96, Prometheus, smithzzr,KillBill
- ZZR500(1992)D jedematik(S.laci)
- ZZR600 (-- 1993) cigó. Kisgezo (1995ös blokkal)
- ZZR600 (1993 - 2001) toth.gyula
- ZZR600 (2002 - 2004) kutya.
- ZZR600 (2004 - 2006) tHUNder
- ZZR1100 (-- 1993)
- ZZR1100 (1993--) zzrrs, Allveer, Bird
- ZZR1200 omegaspec
- ZZR1400
- ZZR250 (1991--) zzrMaya
- ZZR400 (-- 1993) Gaben ( '90 )
- ZZR400 (1993 --) &rash, KanyarBandi, királyfi 96, Prometheus, smithzzr, KillBill
- ZZR500
- ZZR600 (-- 1993) cigó. Kisgezo (1995ös blokkal)
- ZZR600 (1993 - 2001) toth.gyula
- ZZR600 (2002 - 2004) kutya.
- ZZR600 (2004 - 2006) tHUNder
- ZZR1100 (-- 1993)
- ZZR1100 (1993--) zzrrs, Allveer, Bird
- ZZR1200
- ZZR1400
Váltsál már vissza magázódásra légyszi, mert besz@rok rajtatok!
úgy értem, a második darabra igényt tartok, ha valóban új állapotú és ennyibe kerül.
felhívtad?
elkelt.
2 van
Ha nyolcezer akkor azonnal, feltéve, hogy nem múlt el ötéves a gumi, és nem szarban tárolták azóta.
Ha sokat dilemmázik, megveszem én
je emléxem mondta már maga ezta maxit, gondolom valami százalékot kap ... viszonylag óccsóér van ez az Avon (8eFt) és nulla méteres, ezért gondoltam rá, ja és nem mellesleg /60-as ami ugye megnehezíti a mi kis életünket gumivásárlás terén... de asszem kihúzom még az első conti-val, jövőre úgyis gyön az új gép... vagy nem
Nem méltó a maga vezetéknevéhez nekem a túrás ST volt anno, az a Tátrában ( 10 fok alatt ) elég gyérül tapadt, viszont halál tartós volt.
Olcsón van kint Maxxis, az nem tartós, de olcsó és igazi kanyarvadász. Én anno még Árontól kaptam tesztelésre, a 8-9000 -es futást leszámítva csupajó.
Érdemes! Én is jelentős árkedvezménnyel szereztem a két 2009-es gyártású Pirelli Angel ST-t. A gumi téma a motoron ezekkel 2012 tavaszáig le van tudva . Esőben sem kell gondolkozni, hogy csúszik-e vagy sem
ÓÓÓ kérem az e-bay a maga területe, ritkán rámjön, és nézegetem, de én még mindíg jobban szeretem a dolgokat kézbe fogni mielött pézt adok érte... Félreértés ne essék vásároltam ebayről többször is, de gumit, háááát nemtom, a posta dolgon mindíg fennakadok
Tesztekben sok jót nem írnak róla, de túrázni megteszi...Kanyarvadász úr nézzen szét e-bay-en 10-14 rugó között ki lehet fogni egy új, első Pirelli Diablot, azzal meg nincs tévesztés....
Bácsi!

Avon gumikról mit hallani? Avon Azarro II előre...