Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haller!
Szabad kérdeznem mennyiért vetted a Hyperpro kormánygátló kilóját? Be kell fektetnem nekem is egy illenre
Köszi a segítséget, utánakeresek még :)
....ugy biza' mintha most kerult volna ki az Iwata-i froccsontouzemben Takahashi Gumimuki kezebol...
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom 03-05-ös R6-hoz (valószínűleg az R6S -hez is jók):

Új még fel sem szerelt sickinnovations bukócső (idomot vágni kell hozzá) képet küldök ha érdekel - 35000ft
rendszámtáblatartó ledes világitással (kép lent) - 15000ft
LED-es hátsólámpa integrált index-el (a gyári relével sem villog gyorsan) - 15000ft
gyári index relé - 5000ft
Szia! Igen, ilyet keretem! Mind a kettőn a két-két kis pöcök (a fejidom csatlakozáshoz) és a két-két csavarhely (az oldalidom csatlakozáshoz) megvan, nem törött?
Szia!

Bár nincs tapasztalatom, azért próbálok segíteni.

Egyrészt olvasd el a Power Commander topic 1284-es hozzászólását, talán segít.

Egyebekben:

A sebesség szenzor vezetékei: kék / fehér-sárga / fekete-kék
a főtengely szenzor: fekete-kék / szürke

Talán segítettem
Még kép...
Sziasztok!

2005-ös R6 alkatrészekért egy HP 6340-es PDA-t(burkolat cserére szorul) adnék,vadi új dokkolóval,bőrtokkal,navigációs szoftverrel stb....
Ha érdekel a kaii@citromail.hu-ra várom az ajánlatokat...
(Jobb oldali tükör,hátsó ülés,jobb vázvédő,jobb oldali hasidom,első lábtartó taposó,hátsó lábtartó konzolja érdekelnek kb.)
üdv. megvan még. sérült volt , hogy mennyire van gittelve vagy hogy van e azt nem tudom mert így került hozzám. ez ami rajta van az "szórógitt " nem tudom jól írom e, állítólag fényezés előtt szokták ezzel lefújni, és utána csiszolni, az igazi fényezés előtt. így most nem látni rajta hepe hupát jó állapotunak tűnik. aszódon van. pesttől 35 km. miskolc irányába. ha érdekel jelezd. köszi hali!
Szia, 6e ft
szia

hátsó féktárcsát mennyiért adod
illetve van meg par mas alkatreszem, ha valakinek valami elkopott volna az evek alatt..
Szia, ilyet keresel?
Hali!
Engem a tank érdekelne csak és legfőképp az, hogy gittelve van-e, vagy miért van lecsiszolva?
Ja, meg, hogy hol lehetne átvenni?
Meg persze, hogy megvan-e még...?:)
Köszi a válaszod!
Üdv. Zoli!
Sziasztok,
Vettem egy fokozatszámkijelzőt, Próbálkozta felszerelni, de nem találom a megfelelő vezetékeket!
Kell neki Föld--megvan
12V- ez is megvan
nincs meg a Fordulatszám jel
és a Sebesség jel.
remélem tudtok segíteni, hogy milyen színű vezetéket keressek!
05'-ös R6om van.
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Látom neked már boldog!:)
Ok Koszi!
Eladó R6:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r6
-3330390
Boldog Karácsonyt Mindenkinek
Boldog karacsonyt r6 freaks!

trackday
Sziasztok

Gondolom sokan Autóra cserelnék motorjukat a rossz idő beáéétával. Nekik szánom ajánlatom VW Golf-om motorra cserélném vagy beszámítanék motort. 2006 évi vagy újabb gyártású motorokat keresek. Ha valakit érdekel a dolog a mellékelt e-mail címen tud érdeklődni !

carr.sales@gmail.com

Üdv mindenkinek
Sziasztok!

Az alábbi alkatrészek maradtak a listából:

Valter Moto verseny lábtartó 45 000,00 (R6 2003-2005)
Valter Moto kipufogótartó 5 000,00 (R6 2003-2005)
Tank (kék színű, enyhe sérüléssel) 20 000,00 (R6 2003-2005)
Power Commander III USB + sportlégszűrő 55 000,00 (PC: R6 2005; légszűrő R6 2003-2005)
Kormány-lengéscsillapító (Matris, konzollal) 65 000,00 R6 (R6 1999-2005)
Valter Moto rendszámtábla tartó (+LEDTyniCators index;+Yamaha spec. csatlakozók) 20 000,00 (R6 2003-2005)
LED Arrow Index (első; +Yamaha spec. csatlakozók) 9 000,00 (bármihez)

Ha valaki érdeklődik, akkor természetesen küldök fényképet.

Hello

Akkor lemérem neked ma vagy holnap, ahogy lesz időm
eladó r6 , 2000 évjárathoz a képen látott alkatrészek : műszerfal 20 eft. , tankot fényezni kell 10 eft., ezen kívül van még blokkalkatrész is bontva. 0620/992-4528
Köszönöm ,de a barátom ezzel foglalkozik és megcsinálja anyagáron.... A mereteket kerestem a neten de amennyi oldal annyi méret.