Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nándi te jösz holnap?Én tomyriderrel megyek lehetne úgy is menni,hogy Dombovár Nagykonyi Tamási és Simont. Dombováron találkozhatnánk.
ejjj te csúsztál vele? Na majd holnap levizitelem! csá
Kösz szépen! Tetszik nekem is, bár az igazság odaát van!
(csak a bal oldalát fényképezem)
Na jó, azért már vettem egy új bukógombát...

Ja csak nem egyedül mék....szal Siófok a tuti! Gyönyörű a motorod!
Ok, gondoltam az adatlapod alapján, hogy több helyről/úton érkezhetsz! Akkor Siófok.
Szia! Az a helyzet, hogy Nagymányokról (Bonyhád) megyünk 3-an....és Tamási az eddig biztos. Ott lehet elmegyünk Simontornya felé csatlakozni többiekhez és úgy Siófok.
bármi belefér aminek nincs ki a 4 kereke és birja a tempót 160-200 vagy valami hasonló
Szevasz!

Ha Pécs felől jössz, akkor mit szólnál egy Kaposvár-Igal-Kőröshegy-Siófok útvonalhoz? (Igalban csatlakoznék)
30/22-88-627
R6 belefér?
Hali mivel már vagyunk négy R1 es megint ideirom hogy siófokon a z enyingi uti mol kuton van a tali holnap 11és 11.30között utánna északi part kerülés vagy valami itt a számom aki akar és ráér most itt a konkrét alkalom időpontal hellyel kávé ücsi tibicsokival. 06-70-634-2030
Hali!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy 2003-as R1-esnél mire érdemes odafigyelni? Hallodtam olyanokat h ezek még ugye 20 szepesek és hát eszik az olajat rendesen. A kuplungjuk is elég probléámás. Vétel előtt állok, és gondoltam írok hátha irtok valami jó tanácsot. Válaszokat előre is kössz.
A földvári uti vasutiátjáró utáni ra gondolsz jobbról 9.15körül leszek ott
Aki a Mátrába készül: déli oldal füredtől le van locsolva olajjal,kb. a bob pályáig.
Ha megfogom ezt a köcsögöt,kitépem kezét,lábát oszt a hátába szurkálom.
Én is kecskemétről indulok, sztem kinti mekinél tudunk ütközni.
nekem sem jo most
Ok drbig csörögjünk össze . ha valaki csatlakozni akar menetközbe a szeged-kecskemét-dunaföldvár-simontornya-siofok utvonalaon megyek.
Ok a tervem hogy 11.00és 11.30 között érek oda siofokra valami találkahely kellene amit könnyen meglehet találni. Mégegyszer akinek van kedve holnap siófok R1tali a fenti időpontban aztán gurulás valamerre ha valaki jön irjon vagy hivjon 06-70-634-2030
gyönyörűek!
Én is mennék de dolgoznom kell!

12 C(elziusz)
szombati jo hir chriss
nincs vam

ja es a versenybenya 399ft a ringen
Csak egyféleképpen,de az Nekem dolgozik(nekünk)
ott is máshogy jár az óra?
tuggya,tuggya,és tuggya