Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor könnyebben na ,este van má"
jobban tuti nem
Jobban fordul,jobban lehet vele kanyarodni.....hamarabb eltünik a majrécsík Hátrány.......hmmmm Kb egy fél centivel lesz keskenyebb mint a 190-es de sokkal hurkábbnak néz ki rajta
légyszíves töltsd fel a húsvéti aprilia est képeit ! vagy ha fizetős akkor mond meg .... de fontosak lennének a képek
kösz
Felejtsd el.
Széles hozzá a felni.
Viszont nem lesz csik a gumi szélén.
rózsaszínű pályaidom
lool
hasznalok a banditon

zema lebukott
Használ valaki 180/55-ös gumit?

Mik a hátrányai,a 190-eshez képest azonkívül,hogy kissebb a tapadási felület?
Tudok most zsír újat 35 ropiért Pirelli Supercorsát.
épp az a baj,hogy azért nem tudok elmenni,mert az ügyeletes,ill. a beugró ügyeletes is elmegy,és én vagyok a beugró beugrója...szóval,a harmadszámú! ha telefonáltok majd,akkor én veszem fel a telefont, ,de esethez nem megyek,csinálhatom a papírmunkát,meg a szgépen,szóval ne szivassatok meg! következőre jössz?mert akkor megkeresnélek,kicsi vagyok,meg félek is,mint kicsi Vuk! milyen csoportba mész,milyen időkkel?
naná jelentsünk tüzet és kivonultok?
tervben volt,de sajnos nem kapok szabit,ehelyett dolgozhatok! Viszont jún 10-én mindenképp ott leszek(ha jól emlékszem az időpontra)!Mész most?
péntek pannónia?
anti-hopping?
Majd holnap nézzétek meg,hogy Én mit újítottam be.

Csinálok pár képet,a hajatokat tépitek majd,ha kimegyek vele a Ringre.
Győr belváros aluljáróból felfele jövet a lámpnál stoppie.akárki is volt (ha jól emléxem R1es volt) szépen csinálta
úúúh na ez lenne a jó tényleg. tiéd? nem adod el? bár úgyse lenne rá pénzem mert látható a képen hogy az extrák értéke is nagyon magas. hullámos tárcsa verseny fékekkel a futomú is áááá meg rendszer van rajta.... na egy ilyen az álmom. beszámolod az enyémet meg adok még érte valamit!? tényleg nem kérdezett senki
ha pályázni akarsz inkább akkor ez...amúgy ki kérdezett?

csak az ülépst kell átalakítani,mert az a kocka nyomja a seggedet.
nem is alszik a kacsa.. ..mit vetítettél te tegnap?
De ha valakit érdekel eladó mert le szeretném cserélni. Most kinéztem egy jót magamnak. Full tuning így pályára alkalmas és ezzel felengednek a ringre is.
Node túvödörs kipufogó és póverkommander? Anélkül nem veszed fel 3-ban gázra!
Tiszta köcsögök vagytok. Az enyém már kész van, a festése is, 70-es hengert raktam bele. már csak pár matrica kell rá meg kitalálok valami rajtszámot és teljes az összkép. Most így néz ki.
a kiskerekű az,azé' teszem bele a nagy kereket.
De én a veszélynek élek....úgyhogy direkt jó.