Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hívtalak gridezni de nem reagáltál aztán msnen írta a barátnőd hogy a hoffer misivel vagy éppen
Fogjuk ra.
Szevasz Don Juan, mi a pálya?
kocsog.

Kijózanodtál?
gyönyörű az az agúúúszta amúgy annak is az indexébe van a tükre vagy a tükrébe az indexe szal majdnem olyan jó mint a kawasaki.
Szopósok! Soha de soha nem beszélek veletek.
En remalmaimban szoktam ilyen utszakaszon motorozni
Sziasztok
Bocsi hogy ide irok, de kellene pár szavazat, egy motoros lányra, a szavazás ingyenes a telefonszámok alatti " ingyenes szavazás! " gombon. Köszönöm mindenkinek aki kattint!
Viki
bocsánat!és az én anyámat!
feleannyi tudásut vett!ez huje!gazdag de huje!
majd kitanít az sbk pájlot!
de te hálivúdi rocksztárként a multimillomosok gondtalan életét éled, így megteheted h ugyanolyan tudású motort 2X annyiért veszel!
A 2002-esben nem volt és nem is hiányzott, én személy szerint élveztem, hogy csapkodja a seggét, aztán ledöntöm mint állat , talán 1-2 alkalommal volt zavaró mikor nagy tempónál elszémoltam a sebességet és visszarúgtam 1-be.....hát akkor pattogott kattogott mindent csinált szegény, gyors kuplung 1-et fel és már rendeződött a helyzet.....nagy dolog a fokozatjelző
Én meg félősnek.
Én szeretem ha ilyenkor csúszkál! SBK pilótának érzem magam olyankor!
mi van!?olasztot!makaronit?ez nem főzőtopik bazdmeg!
mondjuk ez igaz,én is szakasztott ezt hallottam!
ezt már megbeszéltük az előbb,a jamaha a legjobb nyugodjatok meg!bár zema írta h neki is pattogott!de aki vereti neki rendesen az nem fog ettől bepánikolni mer asszem nincs 100%-os hujebiztos kuplung!ebben egyetérthetünk!
Yamaháé, Suzukié szar. A Kawasaki a legjobb, mert annak a tükörszárában van az indexe. Ennyi,
Vegyetek olaszt! Az nem pattog! Néha eltörik a sztender meg ilyesmi. És amúgy meg bekaphatttyátok pred és zema!
A gixer csúszókuplungja amúgy sem világhíres... Olyan mondta nekem akinek gixer750 van és próbált már sok gépet, sajnálta nehéz is volt bevallani, de hiszek neki