Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Sajnos a hétvégén sikerült a hátsó gumimból előcsalni a vászont, szóval kellene egy új :S
Hol jutok normális elfogadható áron jo gumihoz? pls help

Üdv: Hero
Hát ja. Öcsém tudna még erről mesélni, országos szimulátorbajnokságot nyert x évvel ezelőtt, aminek a fődíjja az volt, hogy a hringen a hétvégi fia gt bajnokság akkori élcsapatához, az Oreca Viper Team-hez kapott full meghívást (2 személyre ) úgyhogy mentem vele én is. Persze neki benne volt a díjban az is, hogy a csapat aktuális világbajnokával, Olivier Berettával elméletileg 1 kört csapathatott egy fullos Dodge Viperrel a ringen. Persze annyira belejöttek, hogy az 1 kör bőven nem annyira sikeredett, hanem jóval többre. Ha azt mondom, hogy eszméletlen volt még nézni is, nem mondtam semmit.

Na, jó éjt, húzok szunyálni, tegnap verekedtem egyet, azt minden csontom fáj, alig bírok mozogni. Majd még dumálunk.
4 évet melóztam anno a Porsche Hungáriánál, többször vittek Porsche Supercup-os 911-ekkel (GT2-3) a ringen. Zorall. Főleg a féktáv. Meg a Miskolc Rally-n mikor még a Wicha-Lerch Audi szponzorálta több rally kocsival vittek (Bútor még a Citroen-nel, Szabó Gergő az Octavia-val, Szajky az EVO-val), mert Wicha Józsi jó cimbim és elintézte ezeket. Előtte én is azt hittem geci jól vezetek, közben kicsit átgondoltam ezt.
Nekem is kijött a csövön anno egy 2.07, sőt a következő köröm akkor, ha a részidőt veszem alapul jobb is lehetett volna legalább 1 mp-el, de ahhoz a kör végén abszolválni kellett volna a 13-ast... Láttam már élőben Gp-t és Sbk-t is, motoroztam együtt egy pályanapon a magyar menőkkel, tudom miről beszélsz. Asszem az a legjobb szó rá, hogy ijesztő. Assent hétvégén nézni "rossz" volt, mint leművelt Spies-Haga-Haslem. Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy ehhez képest szinte semmi közöm a motorozáshoz... Autót vezetni is addig tudtam, míg a Turi Tomi el nem vitt a szar kis civil kocsijával a környéken.
Meklau volt a GP-ben. sok mindent nem csinált. Bár asszem csak beugró volt. De lenyomták, mint a bélyeget. Kispataki ott megy el nekem és olyan tempókülönbséggel ahol és amikor akar, akkor is amikor én azt hiszem h űrtempót - 2:07 - megyek. Voltam kint SBK futamon és még a látvány is durva. hihetetlen kanyarsebességek vannak. Mondjuk a ssp, meg sbk motorok is annyira vannak közel a szériához, mint mcgyver cuccai a praktikeres fogóhoz. De akkor realizálod ezek hogy mennek, mikor együtt mész velük. A DT, vagy AA mezőnyének eleje úgy elmegy neked, mint a picsafüst és fogalmad sincs hogy. Akkor egy Corser, Haga, Spies hogy mehet el.
Ezt már én is végigsakkoztam így magamban. Olyan mintha ezek az "UFO-k" egy egész más pályán közlekednének, mert hihetetlen amilyen idők kijönnek. Pedig nem hinném, hogy Meklau bátorságával meg tehetségével baj lenne, de tény, hogy pl. Spies ugyanazzal a motoron egy Hring szintű pályán nem elképzelhetetlen, hogy mp-eket adna neki.... Ez van. Majd ha megfejtem a titkot szólok.

Különben meg üzenem mindenkinek, hogy Hoffer Misiről leszállni, mert nekem is a haverom
óóó kár
nem otthon vagyok, HSDPA-ról nyomom.
ZEMA!Nem jösz Gridezni egyet?
Meklau nem ember szülötte. Vagy Overdose is besegített.
Amúgy érdekes ahogy Kispataki itt szarrá aláz mindenkit és fényévekre van a magyaroktól, őt ugyanígy alázza Meklau, meg az IDM / BSB első 5 pilótája, őket meg fingatják a SBK-on, meg a GP-ben. Na akkor azok h mehetnek!
a kanyar elbaszás az nekem is megy 2:30 alá is besikerült párszor
kívánhatod no de így hogy veled él kicsi rá az esély
Na, akkor ösztönösen hasonlóan csináltam eddig, nyilván gyengébb hatásfokkal, mint az említett nevek, de tényleg nem nagyon ment és nem is erőltettem ezt a nagy lendület motorozást az ezressel, úgy nyomtam, ahogy a legjobban élveztem és ez valóban a darabosabb motorozást jelentette. Vajon Mr. Meklau is hasonlóképpen csinálja? El nem tudom képzelni, hogy hogy lehet '51-et hasítani a ringen...
na most mesélhetik a kollégáknak h elfogtak egy R1est ...., mert megállt:D
NA azt kívánom h legyen a hoffer misi a legjobb barátod kisbarátom!
a rendőrök ketten voltak az autóba..nekem már az is gyanús...na meg mit kerestek a földúton?
a fehérpiros r1 meg a zöld bukó na az a buzis,meg a hoffer misi
Szépen beszélsz! Ez "olyan költői" volt.
Másszóval buzis.
Van sok rendes rendőr. De még több a nem rendes.
szerintem meg melegek voltak.
nagyon jó arcok voltak Én egyszer 70nel battyogtam tzrrel egy rendőr elött (tzr--50ccm--speed limit 40km/H)megállított a rendőr mert hát ugye ahogy tzr kinézett meg amennyire nem volt rajta rendszám...aztán csak annyit mondott hogy "azé tartsa be a 40et" és röhögött,majd gavallérstarttal elhuzott
Gondoltam rá de nem értettem mert xenont csak előre vettem lol
szuper sztori!
Nem lehet h a xenon miatt volt minden?
ez a valaha volt legeslegszebb R1 TZR style
Kell PC.
Mellesleg 1000-essel darabosan kell motorozni, nem mint 600-assal lendületből. Csapni kell a kanyarokat, hogy minél előbb rányithasd a tüzet. Kurdi Gabi (Aquabase), Atom, Bérczy Sisters mind így tolja. Kicsit elbaszni a kanyart, hogy azonnal ki tudd használni az 1000-es erőfölényét.