Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ajánlom figyelmetekbe:
http://sportmotor.hu/motoros_v...
G,
17-e, jövő péntek a legközelebbi Hring.
Hát ezt mondom én is!

Chriss?
biztos emlékeztek a pécsi esetre.

és szerintem Ő sem vagánykodott....ááá...biztos nem,és szinte alig sodródott át a szemközti sávba,épp csak egy méterecskét....

az ilyenek vagy így végzik,vagy nyomorékon.
nem általánosítok,írásommal nem nevesítek senkit.akit érint gondolkozzon.és én sem szeretnék szembe menni hasonló jó pilótákkal ezért kerülöm az ilyen helyeket
Kemény ez a Robbie gyerek.
Majd annak is örülni fogok, h ha egy kólásdobozt át tudok majd ugratni.
heceltük=hecceltük
BakondiG-ra érdemes figyelni!
Míg nem lett sártúró az egyik legjobb utcai GP pilóta volt, akit ismerek.
Azért nem mentünk Mátrába, Mecsekbe, meg ilyen helyekre, mert nem ismertük az utat és mi SOHA nem húztuk ott amin nem mentünk már végig ezerszer és előtte NEM mentünk végig rajta lassan, h megnézzük az utat. G-vel gyorsan mentünk, de max 2-en, 3-an mentünk, olyanokkal akikről tudtuk, hogy hogy mennek. Mindig próbáltuk a veszélyt minimalizálni, falukban nem húzni, 1x1 sávos utakon nem kerekezni, meg nyelezni, hogy egy bekötőútról ne fordulhassanak ki elénk. Lepencén megvártuk a kocsikat míg elmennek és bár heceltük egymást, meg basztuk neki, soha nem mentünk bele olyan előzésbe, h ne lássuk be a kanyart, vagy ilyenek. Kontrollálni kell és lehet az adrenalint.
Mindenki nézetében van igazság megtörtént legközelebb jobban odafigyel nem lett para az a lényeg...
Hát csak ezzel az a baj, hogy legutóbb a Mátrában egy srác megölt valakit, aki jött szembe.
Én úgy látom, hogy most nem Chriss-en múlott az, hogy nem került be a fókuszba.
Azt mondom az menjen gyorsan meg GP iskolába, aki legalább már be tud venni egy kanyart és nem kezd el sodródni, vagy ha mégis, akkor tudja mit csináljon és legyen némi tartalék benne.
Emelőhöz villás adapterek (4 X 5e), guminyomásmérő (8e), kihajló szelepkészlet (10e).
Nesze neked motoros összefogás.
Lopnak már a ringen is.
NEmhiszem.
nem hiszem, hogy én lettem volna az, aki "leordította", sőt még azt is odaírtam, hogy jószándékból írom, amit írok.. (ha engem lecsesznek valamiért, akkor általában tudom, hogy azért, mert "féltenek".. ha nem így lenne, akkor a kutya se tenné szóvá..)
Chris pedig nagyon jól tudja, hogy őszinte vagyok, és azt fogom írni, amit gondolok, nem pedig azt, amit más olvasni akar..
Jó ezt hallani, de szerintem mindenki bakizott már kisebbet nagyobbat ő leírta mi történt legközelebb okosabb lesz elhiheted, csak nem kell egyből leordítani szegényt
REndeltek mostanában valamit tőlük?
www.zupin.de

Innen rendeltük.
Karsai Tomi!

Pénteken elloptak tőlem pár cuccot a ringről, köztük a guminyomásmérőmet is. Amit kölcsönkértem pár percre tőled analóg mérő, azt hol vetted? Nincs esetleg egy eladó belőle?
somebody's waaaaaatching youuuuuuuu....!
Vegyél másikat
Én csak azt mondom nincs köztünk olyan aki 1x nem hibázott volna közúton. Neked is megvolt. Remélem többször nem kerülsz ilyen helyzetbe, mert tanultál belőlle. Ha nincs fokazatjelződ akkor szerezz be egyet vagy számold hanyadikban vagy én is ezt tettem néha nem szégyen. Szar dolog 120-150-nél visszadobni 1-be....nem szereti a motor.....legalább is a ringen az enyémnek nem tetszett mikor elszámoltam a fokozatot......de kuplung be aztán egyet gyorsan fel persze közben erős fék.......nade közúton főleg kanyarban elég durva egy ilyen helyzet főlleg ha egy 40 tonnás nyerges jön a másik sávban, mert nemigen áll meg....
amúgy meg már kibaszottul unom ezt a fórumot is.
Hi!
Kint volam mind3 nap. Pénteken motoroztam, szombat-vasárnap meg nézőként. Pénteken láttalak is a box utca vége felé álltál a depóval szemközti oldalon a motorral, a korlát mellett. pont akkor mentem fel a pályára, ezért nem mentem oda. utána meg már nem láttalak.
Mindenképp.
John-Bull-ba nem nézünk le vmelyik este?
Képzeld a pénteki legjobb köröm alapján vhol a közepén végeztem volna ma az R kupában. Már sajnálom, h végülis nem mentem.
Nah, ezt kerestem, de nem találtam