Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó!
nem tudna valaki esetleg segíteni? 04-es R1 nek kellene az alap gyári futóműbeállitási adata! köszi!
Hatóóó nyóócig voltunk
Csaó Tomi vagyok!Április 13-án mint ha láttalak volna ringen Esetleg nem csináltál pár fotót rólam?Csak most már Fehér zxr-el voltam és nem zöld:)hm?
BIG, még mindig 268.- USD kint bárhol veszed, csak egy probléma van hogy a mai USD/HUF kurzus 230 Ft (MKB Bank) nem rég néztem... és igy nem olyan fincsi, lehet hogy jobban járs most az ismert hazai forgalmazókkal.
Értem, úgy már fincsi!
Power commander kerestetik occsópézé'! Kösziköszi.
Nem magamnak hanem valakinek, és Szlovákiában jelképes a regadó a motorkerékpárra ezért a leendő tulaj ott helyezi forgalomba a motort.
Most ezt nem értem te ezt meg akarod venni magadnak Amerikából?
Nem mind1 hogy ide küldik vagy Szlovákba?
Ezzel a 25%-os afa-val megint adnak egy pofont ...az uj motorkereskedelemnek.....
Miért? Meg akarsz válni a motortól?
Egy "vállalkozó szellemü" vásárló volt itthonról, Ö azt kérte hogy Mo-n legyen forgalombahelyezve a motorkerékpár, Bp-i a srác...
A többit közvetlenül Constanca-ba ..remélem jól irtam, kellett koténerben továbbitanom, Románánok vásárolták....
Az én kinti 07' fireblademet beszámitattam 09' R1-be de időhiány miatt nem tudtam közelebbi nexusba kerülni még a motorral...
alex
a 09es az bejött mar?
Vess egy pillantást az adatlapomra.

Szlovák regisztráció lesz egy srácnak... Ide nem érdemes hozni semmit
elöbb treler,majd kontener,majd hajo ,majd vam 14-1500 euro azt a többi csemege
És hogy hozod haza?
Mostanában a külső hőmérséklet is melegebb, lehet, hogy ezért?
A kicsapódás nem normál ettől függetlenül. Én mondjuk nem járkálnék a hűtőtisztítóval, kivéve, ha feladata mellett ellátja a vízpumpa kenését is, hanem átjáratnám pár percig, állni hagynám, majd újabb járatás után csere. Kis ecettel (csepp) meg kéne nézni a lerakódást, ha pezseg, akkor valóban a max 50 ft/literes ioncserélt/desztillált vizet spórolták ki a kétmillás motorból.
Hűtőfolyadék kétévente cserélendő amúgy is. A szerelési útmutató csúcsminőségű etilénglikollal 1:1 arányban kevert desztvizet ír.
nyar közepen megkaphatod enyemet
sajna meg nem ,iden nem jön össze jövöre meg mas a terv.utanna meg mar ugyis 2011van. lehet jön az evo 7 ?
Vagyis erre...
Most egy ilyen biciklire nyomulok, felhivom a buyer-t hátha egy kicsi kicsit occóban odadja
tiéd?
jah oks:)köszi a választ
24 óráson alázta a többi vasat
Különbség?
a bal oldali teljesen széria, abból épül majd a pályamotor, a jobb oldali meg marad utcára.