Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igyekszik az ember!
Nem is akármilyet. ;)
Gondolkodtam azon is, hogy inkább lerajzolom a motorosokat, de mivel túl gyorsan jönnek, ezért inkább vettem egy gépet.
Na én máris írok! undertail-t te csináltad ?ha igen, meg tudnád ismételni? Én már régen vadászok ilyenre,bár van egy nekem de a vége le van törve és nemvanmeg!
Ezzel a cuccal még jó, hogy jók a képek. ;)
Dedemármegtaláltamésrácsavaroztamatükrökredeaznemk
erült11ezerbemertazcsak4ezervolt.
nem ilyet kerestél?

izzÓsledesledesledesizzÓs11ezer4ezer?
nekem van ismerősöm relé ledes indexhez 1500 ér van neki pár... és olcsón van neki indexe is izzós és ledes is ledes 11 be van neki 4 darab! azér az nagyon jo ár
Szia!

Mennyiért adnád a relét?
Termignoni kipufogódobok, hátsó fékbetét, Valtermoto rendszámtáblatartó, relé ledes indexhez vagy integrált hátsó lámpához, MotoGP gumimelegítő eladó
Na cső Norberto, húztam aludni, mert holnap meló.
De az is lehet h bekattanok azt a Tuonot adom el, tököm tudja. Hol ez hol az. Szívem szerint nagyon pályáznék de mindent egyszerre nem lehet
ne is mondd. hazavágott engem is az elmúlt 3 hónap.
Értem.
Tehát meleg vagy.
Az R1-gyel még nem tom mi lesz, lehet eladom, két motor jelen (szar) anyagi helyzetemet nézve sok lesz (fenntartani).
Először is: ha meleg lennék KTM-et vettem volna
Annál jóval kevesebbet jutok el pályára, mint amennyit motorozunk haverokkal, főleg külföldre (Alpok, Tátra, tavaly pl: Dolomitok) Meguntam a kuporgást, de olyan gép kellett aminek sportszíve van és van benne vmi plusz, ami megfog. Egyik japán csupasz gép sem ilyen, mind fojtva vannak a nagytesóhoz képest, ez meg nem. Bitang cigány gép, most tanítgat kerózni is, ami eddig nem is érdekelt. Na jó, egy kicsit. Meg mindig is nagyon tetszett, ezért!
Vagy csak egyszerűen meleg vagy...?
Na látod!
Amúgy hogy jött ez a tuono? Az R1 lett a pályamotor?
Igazad van, erre nem is gondoltam. Elég alázó lenne egy japán gépessel együtt mutatkozni, pláne R1-gyel... sose kéne
Ha Tuonoval jössz akkor majd valahol a kút mögött találkozzunk, nem akarom h meglássanak.
Ok, akkor majd megkereslek. Tónóval megyek, ernyőt meg akkor (egyelőre) nem viszek.
most az elsőn még biztos nem. megnézem milyen a felhozatal. pénteken majd húzom a gázt a nyíltnapon, csak úgy öregurasan.
Ok. Én szombat v vasárnap, egyik nap az 7szentség, de még az is lehet h mindkét nap. Indulsz kupában? Ernyőt tartanám, de nem veszem el Gábor haverod reszortját!
Én leszek. Meleg barátom nem, mert a többi meleggel sárváron ül majd a meleg vízben. Kint vagyok péntektől.