Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg ha valamit kihagytam ird meg
üdv!
10 percig néztem olvastam hogy mit is akarsz de remélem megfejtettem... tehát az első hullámos rész ami a faridom végébe megy bele az le van törve ami a képen le van csapvagy vagy letörve nem tudom de nem passzol gondolom a faridom végéhez vagy lyuk van ott.... meg a perem ne legyen rajta a szélén ha jol értem .... egyébként az az üvegszál nem arra való amivel lett ott megmókolva .. az vakolatokhoz való ide a strukturálatlan paplan üvegszál
remélem jol értelmeztem ha igen akkor a többit telón megbeszéljük
köszi megtaláltam 1000 boccs
őőő izé ezt nem értem. hol érhetem el őket?
Gyuszi!
Próbáld meg az LFP (Locsi-Fecsi-Pályázás) topikban, amellett, hogy biztosan készséggel segítenek majd neked tele vannak ilyen gépekkel.
25 kW for life!
Ja, keresd Fülöpöt!
Végül is a legvége lenne a lényeg ami a faridom végéhez meggy/mert az olyan"hullámos" A többi lehetne sík egyenes.Nem kellene rá az a" rendszámtartó" rész se!
Na itt vannak! A belső/piros/felén látszik kb mi az amit alakítani kéne!A fehér részen a zölddel jelőlt rész az eredeti a többi fölső rész az műanyag+üvegszál a két anyag amúgy elvált egymástól ,ott meg is repedt! A 3.képen látszik egy perem gyárilag ez olyan, ezt is el kellene tüntetni hogy pont passzoljon a faridom belső széléhez! ..................Na? Remélem érted!? De ahogy nézem a tiedet ,kb u.annyit kellene pótolni/vagy kevesebbet/
Szia! Az ára 3e.
Hy Gabi dobd fel a képet és akkor melátjuk mit tehetünk ... és utánna lebeszéljük telefonon a részlteket! remélem nincs sok letörve belőle ne keljen még nagyon szobrászkodnom is várom a pikcsört üdv
Este dobok képet!Azt kellene ami törött/ha lehet/
ÁÁÁÁÁ El sem hiszem! Mondjuk én Békés megyében vagyok ,de meg tudnám oldani az elhozatalt!Akkor légyszi dobj egy tel. számot ide vagy a:gabikar1@freemail.hu-ra Csak rádcsörögnék azért jobb azt úgy.............................szerintem!
Ha meg valamelyik kell nagyobb felbontásban copyright felirat nélkül értesítsetek!
Nagyon szívesen. Ha kicsit jobb idő lesz, akkor majd én is többet megyek ki és akkor több fotó lesz!
köszönjük a fotokat bakondi ur!
Ezt innen nem látni!
de bamba vagyok.... nemtudom melyiket akarod átalakitani .... aggyáridat vagy az ami le van törve mutass képet majd és megbeszéljük melyiket akarod meg melyket könnyebb...
Nem az kisbarátom. A tiéd nem a garázsban van. Kertiszék készült belőle.
Aztán nehogy így járj vele:
http://www.sportmotor.hu/motor...

Jó kép. Az ott nem az én motoremelőm?
de persze lhet hogy 1-2 ezerrel több attol függ de az már nem pénz
há' itten van-e. nesze!
Na mi van Űrhajó?
Remélem most már a te R1-ről is lesz egy pár fénykép.
mutass képet hogy hogy van letörve de mindent meg lehet oldani....
de szerintem te is tisztába vagy vele hogy köbö 30 pénz egy ilyen ...
végül is posta nlenne a legmegfelelőb mert ez nekem 2 napos munka mivel üvegszállal meg műgyantával készitem tehát ami kell hozz üvegszálas paplan műgyanta ööö üvegszálas gitt meg szórógitt 1800 a szórógitt paplan az 1000 meg 2500 a gyanta mert nekem már elfogyott .... amugy ha lenne akkor felhasználnám a tiedre mert én már ugyse fogok ilyennelk dolgozni sőtt paplanom van 1000 minusz meg csiszolópapir köll enyni vagy 3500 4000 forintos befektetés de szivesen megsinálom neked ha ezeket állod meg a postát
Gabi,
várj...keresem...pfff...sajnos elfogyott a pedál medál, többet nem tudunk szétosztani...!
üdv persze megtudom isymételni bármikor nekem ledek lesznek a farokidomon.... nyiregyen lakom nemtudom hogy lehetne megoldani postán? vagy lejössz? megcsinálom ingyen neked csak az anyagköltséget kell fizetni ami vagy 3000 forint