Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk Ők azért keményen mennek.
Már néztem. Tavaly fel is hívtam őket. Ide tényleg el kéne menni, bár úgy lenne jó, ha hoznál te is motort! De végül is elég egy is.
Az itt van Komlón azért kicsit erős. Mármint az itt. (kb 200 km)
De egyszer biztos elmegyek.
üdv ne mgyütt meg a mél küdd má el mégegyször
BakondiG!
És ez itt van Komlón. Hát bazz, na ide el kellene mennünk! Beszarás, milen faszának tűnik!

http://www.sportmotor.hu/motor...
http://www.hasznaltauto.hu/2518480_yamaha_yzf_2003
:)
Attila!itt van egy link a motorhoz!
hali
miaz ára a mocinak?
képet tudnál felrakni?
attila
sziasztok!
2003 as R1 pályázni nem érdekel valakit? amerikai,szal forgalmi nuku, r4es olajcsere után,akra dob,fém fékcsövek,pálya gumi és idom van rajta.csak összeraktuk, de pályára nem vittük idő hiányában...
Szia Tomi!Légyszives utána tudnál nekem járni ,hogy a 2007"PW 50 gyerek cross mociban hol van folytás! A haverom kisfia kimotorozta és szólt hogy vegyem ki Remélem meg tudod mondani!Előre is köszi!
Csákó nem kaptad meg a mailt ahová küld a tel.számot? Vagy meggondoltad magad?
Azért az érdekesen fog kinézni...
meg veszek 12 voltos ledeket 200 forint darabja házzal együtt meg vezetékkel és a faridom végét kifurkálom és ugy lesz a hátsó lámpa
persze a fekete az fentmarad és ez amit átalakitottam ez rámegy.. azt nem tudom hogy ez eredeti e de szerintem az ... annyi hogy a feketéböl a lámparészt lecsapom igényesen enyni az egész
akkor te fenthagyod az eredetit?
gyakorlatilag ugy értem hogy amit átalakitottam felmegy a fekete idomhoz amin az aksi van meg az elektronics nah abbol ki a lámpát meg arrol lecsapni a lámpa körüli részt enyni a megoldás...
és ugy felmegy ez ahoz a részhez
üdv elfér az aksi meg az ilyenek csak a lámpát kell kivenni meg abbol kell lecsapni ami a lámpát körbe veszi nekem már le vol farigcsálva igy nem sajnálom a lámpa körüli részt lecsapni
es hova teszed az aksit?meg a többi cuccost ami odavalo?
Az eredeti alj"az lekerülne.Mert van egy komplett undertailhoz való alj" amit még a kis digó kreállt akitől származik a moci,csak az undertail nem nagyon esztétikus hozzá azért kellene "megfaragniszobrászkodni"kicsit.
ja és rendszámfelcsapót is gyártok egész egyszerüen központi zárnak a motorjábol meg zsanérral
üdv pötyögj egy mailt a reeeman@freemail.hu-ra én meg viszairok hónap a számommal! megódunk mindent üdv!
elja=alja
es az eredeti elja az marad?vagy csak az uj lessz fent
Bámulatos elme! Aha valahogy így!.......................Csak az nem vakolathoz ,hanem gipszkarton találkozási pontokhoz való Jöhet a szám!/ja ha természetesen ez a szobrászkodás megoldható!/