Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1:sok
2:még több
3:attól függ
4:4-szer annyit,mint attól függ
5:csak 2-ig használják,mert sokat eszik
6:legjobb lenne,ha levágnád,az a biztos
7:földig
8:160-as csak a középsőre jó
9:nem,csak egykerekező gombot,de az meg drága,és akkor is sokat eszik
10:majdnem olyan,csak teljesen más
11:az indexben van a tükör
12:csak kibaszott Mary Poppins-os
13:a meleg nem szériatartozék,de kérhető (20 centis dákó)
14:akkor nem olyan meleg,mint Te
15:a nagyba,ami előtted van,ún.:tank-ba,sok kell bele,vigyázz
16:MilleRR-nél rendelhető,biztos segít

Remélem tudtam segíteni
Ezekre én is tudom a választ:

1. Igen
2. Akkor nem.
3. 4.
4. 5.
5. 6.
6. Igen.
7. De.
8. Villahidat kell csak cserélni.
9. Igen,de nem ajánlott.
10. Névben
11. De.
12. Rendelésre
13. Nyáron.
14. De.
15. Nem kell.A benzinhez keverd.
16.---- ezt nemtom.
17. A bodzaszedő szenzor megbízható benne ,ha esetleg sávot váltanának? Bár nem jellemző......
R1 Akrapovic rendszer full titán kell valakinek? Nagyon olcsó! 200.000Ft
R1der!
Nekem is lenne pár kérdésem, R1-el kapcsolatban! Kérlek segíts!
1. Mennyi a végsebessége?
2. És ha elengedem a féket?
3. Mennyit fogyaszt 1-esben?
4. És 4-esben?
5. 7 sebesség, vagy csak 5?
6. Leér-e róla a lábam?
7. Ha nem, akkor meddig?
8. 160-as gumi rámegy? Előre.
9. Egykerekező kipuffogót lehet venni hozzá?
10. Miben más, mint a géesikszerezer?
11. A kawasaki nem jobb? Annak a tükörben van az index.
12. Hello Kitty-s, vagy zsákos Frodó-s idom van-e hozzá?
13. Meleg van-e rajta?
14. És ha nem ülök rajta?
15. Mivel kétütemű, az olajat melyik tartályba kell tölteni? az ablakmosó mellé?
16. (Chrissnek) Csúszókuplungot lehet bele venni? Ha igen, miért nem?
Nemrégen volt a SuperBike-ban egy használt R1 teszt. 60.000Km futásteljesítmény után. Keresd meg az újságot biztos meg tudják küldeni a cikket.
Egyébként pedig döntően a karbantartáson múlik a dolog. Fogsz találni ápolatlan vacakot és szalonállapotú használtat is.
A fogyasztást minek kérdezed egy ezres sportmotornál? Ha munkába akarsz járni vele, akkor vagy túragép, vagy robogó, ha élvezni akarod, akkor meg nem teljesen mindegy, hogy 100Km alatt 2 literrel többet eszik
Nem hiszem el... Miért vannak ilyen emberek, akik ilyen hülye kérdésekre keresik a válaszaikat. Azt nem akarod tudni esetleg, hogy felfelé vagy lefelé kapcsolsz egyest, azt a többit ehhez képest merre találod? Nem értem. Emberek ülnek a net előtt, de minek! Néz, de nem lát!
De lásd, hogy nem gecfalva még válaszolok is (nem szívesen):
1. Mihez képest? Ha szántani kell a TSZ-be lovak helyett nem az
2. Van, kell bele időnként méreg drága olaj, meg szűrő, meg ilyenek és állítólag még a gumit is koptatja (utóbbi infó nem biztos, úgy mondták)
3. Fogyasztás: túrán rekesz sör/haverok, pályán üveg ávíz/fél óra, átlag ennyi
Az R1 gyenge pontja tök megegyezik az enyémmel: az ilyen blődségeket kérdező emberek!
Komolyan nemá, ne fárassz már senkit az ilyen hülye kérdésekkel, vagy ha igen, akkor már másmak is mondtam, hogy az LFP-be tegye fel, mert ott sokkal toleránsabb emberek vannak. Meg segítőkészebbek. Amúgy meg kevésbé ilyen hülye kérdés előtt is illik adatlapot tölteni. Ha bárkit megbántottam vállalom, de a véleményem az, hogy aki ilyeneket kérdez messze nem érett Komárnál erősebb gépre, nemhogy R1-re.... Na megyek, mielőtt még kérdez vki, nekem is mi a F"sznak kell ezzel fogalkoznom, nem tom
Sziasztok!
Lenne pár kérdésem!
Mennyire megbízhatóak az R1-ek? Szervízigényük? Fogyasztás (túra, pálya, átlag)? Esetleg gyenge pontja, ha van?
Köszönöm előre is!
Ha a szokásoknál a KRESZ-re gondolsz akkor M.o-on a magyar KRESZ-t kell betartania mindenkinek Ausztriában meg az ottanit. Ott kötelező a hólán itt nem, monjuk ez egy példának jó...... engedélyek....ha rendszámra gondolsz akkor ami le van járva az le van járva....

De inkább mond el mit szeretnél, úgy könyebb lesz.
Ez kicsit sok egyszerre....3-től indul, figyelembe vezsik az elmúlt 2 évet. A megállni tilos az közig.bírság alá tartozik és fix 30.000 Ft amennyiben van róla fénykép. A végét nem értettem...
pohi
1 feljelentes az hany huftol indul?nezik meg hogy volt e szabajsertes az elmult idöszakban,mind regebben?az a 2ev?
lehet fellebezessel elni ?1tilosban valo parkolasos ugyem van alakuloban

amugy a magyar rendör mennyire biralhatja felül a nemet,angol,francia,amerikai szokasokat,engedelyeket,?

köszi
Nem hinném
én nekem ilyenproblémnám nicns én ugy álitom a szárat a visszapillantómon ahogy akarom bár a kép még a régi mocimrol készült azon is ez a visszapillantó volt dpm race mangán visszapilcsik
biztos hogy hosszabb,de az idomtol is függ
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
1998 as R1 en valaki mérje már meg legyen szíves az idomtól(a felfogatástól) a tükör széléig a távolságot!Nekem Thunderace-em van,és nem látok a tükörben semmit.Állítólag az R1es tükrének a szára hosszabb...
Köszönöm a segítséget!
hiszem ha latom
A héten teszek fel ha minden igaz.
kep meg mindig nincs?
Jó a kép,főleg a rendszám .
Pont igy tettem fel Én is,remélem a kékeknek is tetszeni fog.
lehet ekkora
Csak nem az amstetteni rém?
Vigyázz nehogy téged is kezelésbe vegyen!
Szépnek szép, csaknem az enyém... Am egy osztrák volt vele...
a tulaja lehet meg tudná mondani neked...

gratula,szep lett.
attetelt milyenre cserelted?