Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rózsaszín szőrös üléshuzatot Vagy nem?
ááá,hagyd a fa...ba!
Persze, hogy vegyél! De mit is?
Azt csinálsz amit akarsz!
Csá.
Moost akkor vegyek,vagy ne?
Szia!
Rajta vagyok, meg van hozzá minden , de még az előzőt sem fejeztem be, tavaszig van idő.
Jogos! Igazat adok,téma kivesézve!
"Gyerekek"

Fejezzétek már be.
Akinek kell vesz rá akinek nem az meg nem.
És mindenki úgy megy ahogy tud.
Ja meg hallom PBandee bevásároltál a sérült R1-hez! Mikor lesz kész?
Naaaaaaaaaaaa!Már hogy beleugassak én is! A fokozatkijelző annak aki 6-ból fölfelé letöri a váltókart....................és rájön hogy....vége a tartománynak "Minek az erő ha nem uralod"Ezt még én is fölraktam a 400-as gixxerre /azé hogy ne ugassanak a nagyok/ .....de rég volt! Most meg de jó lenne még plussz 25 a 150 mellé mer az jó!Az sose baj ha erős a vas!Mióta motorozgattam az 1ik komám kicsit megpiszkált K5-ös 1000-gixxerén ami 183ló KERÉKEN ! Azóta máshogy húz az R1 Ja és télleg" Bárkinek lehet R1-e de csak a tökös gyerekek veszik!
Stabil"lábakon"
A képminőség ocsmány(6230i neonfénynél erre képes)

Emelők,bokógomba ki x-elve.

Köszönet érte a DangerBikes csapatának!

MilleRR és Dannyboy-nak
csááóóka... segítségeteket szeretném kérni...kinéztem magamnak a motoros felszereléseket... és annyi lenne hogy.. nem e tudna valaki bolti ár alatt(először árat szeretnék tudni )ezeket/ezekből amiket most mutatok... a ruha lehet használt(de leginkább alig használt ha lehet)...
Motoros Ruha:
Bőrruha: Spool Alberto ezüst-fekete 52-54-es méretben
Spool 2 részes bőrruha
Sisak: Icon Maniac v. Icon Legion Silver
Icon Maniac
Icon Legion Silver

Csizma: Askew X8 gyorsasági csizma 43-44es méretben (ezüst-fekete)
Askew X8 csizma

Segítségeteket előre is köszönöm !
Üdv.: Madi008 !
azaz Bandee csak keményen mi újság tnap előtt voltam felétek. láttam kint állt az autó =)
Z3 ne túráztasd már magad állandóan ....
hány év garancia van az új R1-re?
nem szellemileg!
bárki vehet.sőt már 0%önerővel elhozhatsz motort...
..én nem akarok eljutni arra a szintre, ahol Zema van..
Bárkinek lehet R1 -e?! Kicsit erős kijelentés ez nem? :D
Te tényleg ilyen primitívnek nézel?Mért irigykednék?Nem vágyom nagyobb gépre amíg ezt se tudom rendesen kimotorozni mit ér az erő ha nem uralod?és mire irigykednék?bárkinek lehet r1-e, azt vezetni kell tudni.Ha már irigykednék valakire az Zema ő iszonyat keményen tolja,jó lenne egyszer eljutni arra a szintre amin most ő van.De nem fogok ennyi
Nem mindenki hisz ám neked, de mi igen, és ezért kedvelünk !
Mindegyik !
De, az RN12 után is maradok ennél a típusnál, talán ezért mert jó fejek vannak itt az R1 topikban
..nem tehetek róla.. ..az "őstehetség" keresi a kiutat.. ..de ártalmatlan jószág vagyok, esküszöm..
Jól érzed magad ha rosszalkodhatsz ?
Az R1 mindent visz