Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..a "szünet"

(bocsesz, nem mindig tudom befogni.. és nem mindig akarom.. )
Aztakúrva, Te kipróbáltad a 3 legkeményebb gépet! Meilyk jön be a legjobban?
Mi van öreg, irigykedünk ?
Te biztosan tudod, hogy nincs már több fokozat a gépedben, mert hiába szaggatod a gáz bowdent, semmi áron nem akar húzni és ha netán telibe versz 1 megtermett cserebogarat, gyorsan vissza rúgsz 1-2-t
Mikori az Aprillia?
Nemcsodálom!
Egyenlőre nem szeretnék megválni a "szerelmemtől"!
Fiatal voltam én is......
Egyszerű ember vagyok, CSERÉLJÜNK!
Szerintem nagyon jól választanál!
Nemjön be annyira a v2! Suzukit nem akarok újra! Az R1 pedig vitathatatlanúl gyönyörű! Lehet beújítok egy ilyennel! Vagyis jó lenne!
Baszottul megvagyok vele elégedve!
Ha olcsóé van 2-őt.Szimmetrikus legyen
Atya világ, de szép! Na az a kérdésem, hogy mennyire megbízható az R1?! Baszottúl bejön!
Nekem!
Kinek van 2002-2003-as évjáratú R1-e ?!
Jó akkor én veszek is egyet
Így van! Ez a lényeg! Bár közútra szerintem is felesleges.
..szerintem meg nem igazság kérdése.. ..akinek szüksége van rá és hasznosnak találja, az vegyen egyet; aki meg feleslegesnek tartja, az semmiképp se adjon ki rá pénzt.. ..oszt kész..

na, húztam innen, mert TIII, OFFTOPIC LAKÓK, belevisztek engem a rosszba..
Hogyne érteném
De városi forgalomban, amikor össze-vissza fel-le, bizony előfordulhat, hogy pont nem tudod, melyikben van épp. Mert néha azért másra is kell figyelni.
Én meg igazat adok mindkettőtöknek

És punk-tum
az meg akko ne üljön 200lóerős gépre érted mit akarok mondani aki nem tud lőni egy légpuskával csak akkor ha mutatják neki mit hogyan mért hogy,az ne kezdjen úúúzivaaal.hülye hasonlat de...áá mind1."akinek füle van hallja meg"
Sztem pont egy olyan motoron kell, ami 2 és 3 és 4-ben is ugyanúgy húz... néha eltéveszti az emberfia, hogy épp hol tart..
na te is mondj egy véleményt csak összegyülik az ellentábor