Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hozzaszolni=hozzaszok(!)ni
0C-32F
80C-176F
100C-212F
120C-248F
ennyit eleg tudni,es hozzaszolni
zoli RR küldtem mailt, megkaptad?
böven de a ttöbbieknek
de konkretan kerdezz,lehet mas is tudna vmit javasolni

jo estet mindenkinek
Sziasztok! 2006-os R1-el kapcsolatban valakinek van tapasztalat?
YZF-R1 2009 Versenyváltozat!

http://www.sportmotor.hu/motor...
hali! egy e-mail címet küldj már légyszi arra üzenenk majd. erre küld. albertzoltan@galgaktv.hu köszi.
akkor az elég szivattyú!
Én úgy tudom, hogy nem lehet! A KM órát átlehet a vizhőfokot nem!
ott sajna nem találtam ...
A fényezés nélküli lenne a legjobb, de a szín végülis mindegy, mert a motor színét se találtuk ki milyen legyen! Deh mondjuk egy fekete, üléssel lámpával mennyi lenne? Üdv!
keresd mega pohi oldalan,
üdv. mijen színű idom kellene van ülésem és lámpám is.
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni,hogy 2002-es R1 műszerfalán hogyan kell a fahrenheit-et C-ra átállítani?
Hihetetlen eza csaj....
..ha olyan kérdést olvasok, amiben esetleg tudok segíteni, akkor megteszem... ..ennyi..
..a fejmosás meg olyan szinten nem tud érdekelni, hogy az már művészi.. (azoktól fogadom el, akiket tisztelek és akikre valamiért felnézek... de a gödörből nekem ne kiabáljon a lyuk)
..így aztán továbbra is azt csinálok, amit akarok..
szép napot!
Te Skac vagy?
(Vigyázz, mert ismét megmossák a fejed !)
Jóreggelt a nagyérdeműeknek! Kérdésem leginkább pohi-hoz szólna de ha valaki tud esetleg válaszolni megköszönöm. Tegnap este feljelentettek a rndőrök. A történet annyi ,hogy egy haverom elkérte e motorom hogy kipróbálja. Oké mondom akkor menjünk vmi olyan helyre ,kimentünk a vasút melletti rakodótérre. Van ott egy nagy egyenes ,a végén fordulna meg ,kanyarodnak befelé a zsaruk és elévágnak na mondom fasza ,hogy ezen a kurva bolygón annyi szerencsém nincs h ma ne basszanak meg... Életemben ritka alkallom volt eddig ,hogy teljesen szabályos voltam nálam volt: személyi , lakcím, vezetői , biztosítás. Erre így is megbasznak. Feljelentettek ,engem igazán az érdekelne ,hogy mennyi pénzbírságra számíthatok? Mondták hogy kaphatok eltiltást is meg haver is ,az nem érdekel 50essel nem nagyon akarok már menni ,de a pénz annál jobban. Nagyon nem jön jól így 25 ös előtt
A farok idomhoz van ülés és hátsó lámpa? Mennyibe van a komplett farokidom?Üdv!
E- mail!
Skacok!

SPIDI ruhákról tudunk valamit?
Webcím,ár,...mérettáblázat stb.
eladó yamaha r1, 2000 évj.-hoz alkatrészek, idomok , papíros komplett blokk, ( sportdob d&d márkájú összekötő csővel hibátlan, szép hanggal 40000 ft), elején törött motorról bontott alkatrészek, ha érdekel valami hívj vagy üzenj megmondom van-e. 0620/992-4528
üdv. van faridomom r1-hez ha érdekel hívj! üdv. 0620/992-4528