Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy szót se szóltam a gumihoz........!
nem volt könnyű...
valter moto
DangerBikes
Már kezdi.........
Csak ránéz a gumira és látja,hogy egyenesben sokat ment
még mindig van bukógombám a 12-eshez...
Jólva na!
Ezek csoffatt képek a tieitekhez képest,......
Mi vagyok én?....fotóművész?
szép rendszám...!
és nagyon megy? nem veszélyes mikor így húzod neki? egyesben sokat fogyaszt?
Nekem is van,...bi-bi-bííííí
akkor csak ugy szaporodik a taborunk mind gomba esö utan
Hi!
Tegnap előtt beszéltünk-kérdeztem,hogy tud-e valaki R1-et eladót.
Akkor írtál is vissza,hogy tudsz egyet.

Időközben(ma)vett egyet,asszem 05-ös.
Mindegy az a lényeg,hogy akkor így tárgytalan a téma.
igy nem lehet (kep)-jo estet az uraknak
jó estét!
Lenne egy 02-03-as R1 fejidomom eladó ...
fasz kivan meg köll szerelnem valahogy ezt az exupot .. fogalmam nincs hogy lehet azért irja ki 3000 nél a kódot mert az exup nem demózik le mikor ráadom a gyujtást... de egyébként meg rendesen müxik.. mikor jár a motor
üdv! hát nekem ha ráadom nem csinál semmit... csak ha beinditom akkor húzza a bowdent ha már inditózik rögtön megmozdul egy kicsit...
Újvároska környékére adtad el a régi R1-est?
Szia!
Voltál ma kupak nézőbe? Csak azért kérdezem, mert úgy néz ki, hogy tudok szerezni és ha nincs ott dolgod akkor csak az én kedvemért ne menj be!
Mégegyszer köszönök mindent!
hivd fel a baratomat.irj mailt azt megadom a szamat,hivatkozz ram de mind zsolt vagy jovi
Ha ráadod akkor végig futtatja, nyit-zár tehát mozog.
A tiéd mit csinál?
AL Bandee majd meglátjuk mi lesz
na megyek jó éjt emberek
Nem mondom 100% de mintha úgy emlékeznék, hogy ha áram alá helyezed a gépet akkor önellenőrzés során megmozdítja, de nam biztos. Az 100% viszont, hogy ahogy húzod a gázt úgy mozdul az exup, minél jobban húzod annál jobban nyit kifelé. 2 bovden van. Ha leülsz szerelgetni (én jó pár órát elvoltam vele) úgy állítsd be, hogy nagy gáznál teljesen nyitva legyen (nekem ez el volt cseszve és jó pár hónapig csak félig nyitott) de kis gáznál legyen zárt........le kell ülni és állítgatni a két bowden feszességét, össze kell hangolni.......azt hittem egyszerű, mikor nekikezdtem én is