Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Munkahely váltás nyomán egy hónapból min. 3 hetet a fritzeknél, nagyrészt Berlinben töltöttem májustól. Kb. 3 hete tértem haza, idén már nem megyek ki, max pár napra.
Mizu veletek, hajtjátok a bringákat?
Az"elveszett"ember
Bár felni ügyben nem tok segíteni,de azért:
Üdv,rég hallottunk Rólad...Merre jártál?Zseby szerint elvitek az ufók.
Helló mindenki.
Nem tudja valaki hogyan kell a 99 es R1 km órát átállítani mérföldröl km/h ra?
Hi All!

RN19-hez gyári első és hátsó fellnit keresek, féktárcsákkal.
Egyszer ezt írtam neked, hogy az exup bowdent jól körül kell nézni, azt mondtad megnézted!
De ha mind 2 bowdent leakasztod és a szervó szabadon tud mozogni nem jelez hibát, ha mégis próbáld meg másik szervóval, vagy szedd szét és nézd meg a műanyag fogaskerekeket lehet valamelyiket ledarálta és nem tud pozícióba állni, ezért jelez hibát.
Szeva Lapesz!

Mikor lesz meg az új gép? Vasárnap kénytelenek voltunk elmenni túrázni, mert nem találkoztunk senki elvetemülttel a Mátrában.
Lehetséges, ha az exup hibakódja a 3000.
srácok létezik hogy azért nem müxik rendesen az óra mert az exupszelep húzóbowdenja ki van akadva? mármint amiröl brszéltem hjogy 3000 nél megáll .... 99 es r1.. üdv
mindenkit elüldöztem megyek akkor én is
detto
Ja, bocsi nem szeretek olvasni , csak a képeket szeretem nézegetni ! Tényleg oda van írva !
Na"Gyerekek"
Lépek aludni,mert holnap 9h-ra mennem kell Pohi-hoz.

Júúccakát
Bekapcsolom a TV-t, mi megy a híradóba....
PBandee

2005-ös, de 2006-os forgalombahelyezéssel,
Ez nem vicc,tényleg igy volt.
Állitólag 2-esbe ment vele tankolni tegnap,még a telefont is kikapcsoltam.

Pedig jó üzlet lett volna ....Nekem
Csak,hogy ne keljen messzire menni
köszi már van az is
Ár: 1.700.000 Ft
Évjárat: 2006
Műszaki vizsga érv.: 2010
Futott km: 15800 km
Állapot: Megkimélt
Üzemanyag: Benzin
Hengerűrt
artalom: 998 cm³
Teljesítmény: 135 kW
185 LE
Kivitel: sport
Szállítható szem. száma: 2 fő
Szín: ezüst (metál)
Önsúly: 180 kg

Felszereltség: Fordulatszámmérő, fém fékcső, garázsban tartott, információs kijelző, keveset futott, kipufogó tuning, lábtartó, második tulajdonostól, rendszeresen karbantartott, sport kipufogó, szervizkönyv, szélvédő, tárcsafék, törzskönyv, xenon fényszóró.
Leírás: Eladó egy megkímélt Yamaha YZF-R1 gondos, ígényes tulajdonostól, kevés km-rel, rendszeresen szevízelt. 2005-ös, de 2006-os forgalombahelyezéssel, 2 tulajdonostól, törzskönyvel, pályán sohasem hazsnált, rengeteg extrával vagy anélkül: Termignoni kipufogóval, Extreme Tech kormánygátlóval, jó állapotú Michelin Pilot Power gumikkal, LSL bukógombák-deknivédő-emelősz em-kormányvég, elől-hátul fém fékcső magas forráspontú fékolajjal, Valtermoto rendszámtáblatartóval, púpos plexivel, ledes hátsó lámpával (beépített írányjelzővel), Yamaha Racing tankpaddal, Yamaha fékkarokkal, új első-hátsó fékbetétekkel, új első fogaskerékkel, új olajjal. Minden gyári alkatrésze megvan (kipufogó, fékcsővek, fékbetétek...)! KARCMENTES! Az ár extrák nélkül értendő, gyári állapotra visszaalakítva, a fent említett extrákkal 1.900.000 Ft.
Fel is húznám magam az első fára ha a 06-os 1.7 ért menne.
Akkor már most bukóban lennék 7 kilóval
olvasd el mégegyszer
Ezen mekkorát kacagtam! Tejóég.....