Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben , a héten lehet, hogy megyek de előtte jelzek!
Röhögni fogsz, de tényleg elhagytam tavaly.... Aztn fél évig azzal a papírral jártam amit a zsernyákok adtak, h eéhagytam...
Olvasok méleket, megkaptam, még porosodnak és a számom is a régi...
Mindkettő itt van, nem morfondírozok...
dehogynem.
de nem én vagyok a példa. én így motorozom más meg úgy. senki ne utánozzon, ne kapjon kedvet,senkit nem buzdítok. Én sem ugrálok, meg szaltózok pedig tetszik amit a Rippel fívérek csinálnak. Meg szívesen ugranék backflipet is krosszmotorral de nem teszem, mert eltöröm a gerincem. Viszont miattam nem fogják abbahagyni a Rippelék, csak azért h nehogy megsérüljek... A hülyeség ragadós, csak ne felejtsük el, h évi min. 12,000-et motorozok mondjuk 2000 óta. Nem motorozom utcán társasággal, nem vagyok benne a menjünk mínél többen stílusban. 2 emberrel motorozok, akik tudom milyenek és hogy mennek. A saját hülyeségemért én vagyok a felelős, másért más. 2 hely van ahol utcán űrsebességgel közlekedem, ez lepence és a 2/A végig. kb. 5 éve minden nyáron szinte minden nap motorozom ott, ergo ott húzom ahol ismerem az utat. Volt egy SV-s gyerek aki jött utánam, aztán az árokban kötött ki és elvitték a mentők. nem kértem, nem versenyeztem, egyszerűen egy kanyar előtt kifékeztem, ő meg beindult. nem hívtam, nem baszogattam. a saját hülyesége volt. Mindenki indexeljen és lehetőség szerin szabályosan menjen és a pályán bassza neki!
És olyan szokott lenni hogy ránézel a GT5P.ra és elmonfordirozol hogy hümm mért nem a resistance van itt helyette?
Ilyen nekemis szokott lenni, bár mostanság a 180km az átlag egy tankra...
a észnélküli szpídes mindened.Azért csinálod hogy bevágj a Misinél mi?
nekem átlagos felhasználásnál kb. 140-150-et megy el. Ez alatt azt értem, h mindig kerekezek és nem 6,000 nél váltogatok.
Az enyém (ha egyátalán kap majd) akkor raptort kap majd:)Olcsó és állítólag marha nagy hangot tudnak csinálni rá raptorék
Mr Ghost Rider, plz ne nagyon híreszteld ezt a no index dolgot, egy két tapasztalatlanabb kolléga kárára vállhat. Egyébként meg jópár esetben nem annyira szükségtelen, mint amennyire godnolnád!
Te dolgod, Te döntésed, gondolom nem véletlen. Csak más ne vegye át, mert baj lehet belőle. Kell az index no, nem véletlen van az. Ha csak 100000ből 1x menti meg az életed, nem megérte?!
A tavalyi Akrának nagyon szép hangja volt, de nem volt hangos. ez az idei vmi nagyon kemény lett, pedig csak slip-on, meg Y kollektor a tavalyi meg rendszer volt. Ezt hallják rendesen. Ráadásul városban csak 1-ben, meg 2-ben megyek aztán 12,000-ről elengedem a gázt, motorfék és csak azt hallgatom ahogy durrog, meg gurgulázik. borsódzik tőle a hátam. Néha hangosnak érzem a bukóban. Kint biztos kellemes lehet... Meg azt is szeretem, mikor az alagútban nyelezem és az emberek befogják a fülüket, meg az öklüket rázzák.... Kurva anyjukat a motorosoknak, ettől ilyen a motorosok megítélése, az ilyen köcsögöktől. pfeeej.
Előrelátó vagy és óvatos, sok időbe telik új rendszámot kérni!
Olvasod az emailjeidet?
én 11literrel 150km-t kb.
én 400kmet megyek el 11literrel...
Te se sokat változtál mondjuk az igaz hogy ha egy R1 jön azt hallani...szted az én euro 19ezernyolcvan normás kipufogódobom milyen hangos?Én is probálkoztam ezzel a "kemény gyerek vagyok refivel megyek hogy lássanak" dologgal de nekem mindig villogtak hogy vegyem le igaz egy r125 hosszabb ideig jön szembe mint egy r1...
Németországban volt egy két vicces fogyasztási adatom...
95-100 km-nél gyulladt ki a lámpa meg ilyenek.
indexelés?
hát sztem kb. két éve nem indexeltem. Elütnek? Lehet,de nem azért mert nem indexelek.
Egyszer még a 600RR korszakomban kipróbáltam milyen mikor lassan megyek, betartom a szabályokat, meg indexelek mindig. Az hagyján h mindenki úgy nézett rám mint egy ufóra, de sokkal több kemény szitum volt, mint mikor ghostrider-t játszom (értsd: mindig mikor motorra ülök...). Ha lassan megyek nézelődök, nem figyelek annyira, az autósok is merészebbek olyankor. Amikor húzom neki, akkor sokkal inkább fel vagyok készülve mindenre. Az autók általában álló bólyáknak tűnnek, felesleges sávváltáskor indexelni, mert nem látja senki és azér az 1 mp-ért meg felesleges. ha előzök szintén nem indexelek. reflektorral megyek az jobban látszik, mint az index, emellett meg rég rossz ha csak abból látják h előzöm. bekanyarodáskor, meg mindenki előtt fordulok úh akkor meg azért felesleges. hátul nincs indexem, elöl meg ugyanilyen ledes van. De csak akkor használtam mikor megnéztem h működik-e. Rendszám sincs. Minek? Otthon van vhol. A tavalyi R1-é mellett. Így legalább nem hagyom el sehol.
ne csapd le
na megyek mert holnap korán megyek suliba 11:05re
jó8
hy all
Jó-jó! Te dobtat fel a labdát !
mert az a csajért teszem. utána persze motorozok még
úgy gondoltam hogy az oda vissza út
Ma nem voltam. A motorba O.K., de a csajba nem a zsét kell pumpálni!
Tegnap néztem Dunaújban egy ugyan ilyet, csak otthagytam, mert egyengetve volt a váz a nyaknál, de telefonba nem mondta volna!
voltál ma gurulni ? én spórolok aztán pénteken pumpálhatom a zsét a csajba meg a motorba :S
Köszönöm!