Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hopi-hopi !
Gratulálok sárkánynak valóhoz , mert mindből az lesz ám, ha előbb nem akkor utúbb, csak ilyenkor angyalnak álcázzak magukat! Nekem elhiheted!
Ez valami Zema klón?Szótá neki hogy ne huzogassa a motorja elejét fölfelé mer az a szerep már foglalt?
nagoyn köszönöm a segitséget megnézem_:) apropo ha ráadom a gyujtást elvileg mozog abowden? vagy csak ha inditok? köszönöm a választ
ez már nevetséges amit arra a 6oson csinálnak körforgó is fel volt nyomva olajjal a kút felé ....
akkor jöttem haza ahol volt Dodo balesete kidobta picit a farát az RS ahogy leértem ... volt ám para
de legalább egy vki miatt megérte át menni :D
A teher autót vártam,hogy leérjen a felhajtóról, és vele 1 időben vettelek észre!
Találtam 1 gázolajjal felmosott kanyart ahol majdnem perec volt, valami tapló nem tete fel a tanksapkáját tankolás után!
csá
na milyen volt a mai túrád ? megismertél mikor villantottam vagy csak reflexből lassítottál le ?
Üdv Zema!
Csatlakozom a többiekhez, szintén örülök, hogy visszatértél!
Gumimelegítők megvannak már?
Végre lesz aki kerekezik majd a ringen!
De legalább vmi krosszkereket dobjál bele....
ja, a 09-esből lila vázzal!
nálam tárolhatod. de nem igérem ha fellnik nem tűnnek el!
1 leeshetne a házunk előtt véletlenül
Erről jut eszembe.... Pesten nem tudsz motortárolási lehetőséget? Vagy akárki? Meghalok már motor nélkül....
ez új volt, a gyári fos Corsa. valszeg az árpád hídról befordulva a vácira a kurva villamossín melletti vas szarok vágták ki, aztán a vácin kifelé minden lámpánál kerekezve a terhelés hazavágta és kiérve a váci végére a kettő/A felé támadva a lámpa utáni első balosban megadta magát. lapon, kocsisort előzve. nem tartotta az ivet és sodródtam le a kanyarból az árok felé, közben pumpált a segge végig. két kocsi között kidzsangáztam, akkor már normális sebességre lassult és a padkán megáltam. aztán visszaslattyogtam és láttam h már a kanyar elejétől csíkot húzott. szép volt. pár ősz hajszál megjelent.
Hát most utólag nekem is volt egy izzasztóbb témám.... De ki a tököm tudja szponzorálni mindig az új gumit....
gumival ne játssz...! eddig is ezt mondtam, most meg főleg, mikor felszállási sebességnél kaptam egy defektet. vagyis sztem már előtte, de akkor szakadt ki. hát leizzadtam...
Én csak 4x. Nekem abból lett elegem, hogy nem találok normális áron gumit...
kinek milyen pályabeállítás jött be?
slickhez. még egy felni garnitúra. Nyáron 5X gumiztam, elegem lett.
De minek neked felni?
Szerencsére csak az idom sérült'...
Valami összejöhetne már! Viszont most megyek lökni.Mármint biliárdozni.
Mindenkinek jó éjt!Holnap jövök!
..nem tudtam, hogy nem tudsz kerekezni...