Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gáz a magyar moci,igaz? De tényleg:hogy-hogy külföldi mociid vannak?Au.-t még megértem,de Florida?Hogy jött a képbe?
én meg akartam neked irni msnen de bsztál reagálni szal mind1 ha lesz időd majd irj rám
majd meglátjuk
nagy motort majd úgy is Bandeetól veszek :)
yes sir
Nem hiszem,ha vennél mocit,akkor majd min. 5 évre tervezel.Ahhoz,h motorozz 2 évet egy másikkal,ahhoz tökéletes az R6 is.Sőt,én jobban szeretem az R6-ot,mint a "BigBrother-t".Szerintem sok jó oldala van az R6-nak is.R6 után vettem egy újabb R6-ot,nem egy ezres gépet.Meg tud lepni ő is!
valallj be 1 6-ost azt utanna a r1et-igazad van ,szep ez a vas,megint megvennem,ha nem lenne R1esem
Florida?
szép ez az R1
gondolkodóban vagyok hogy 2 szezon után ahogy lecseréltem az Rs-t lehet hosszú távra jobb lenne egy R1 :) mint egy r6 vélemény ?
mint a kiselefánt....
elötte utanna-rizoma index-szoval megoldhato pofasan is ,ha nem valahol beepitve van.duc,mv,zixxxer avagy tudomsmi
enyem meg a kezemben ,a szoba közepen
Csak a táskát felejti el magával vinni
mifene kezd megjavulni?
Van neki,csak táskában hordja...
hát te tudod de sztem annál jobb minnél jobban kilóg,minnél távolabb van a motor középpontjától elhiszem hogy megvan minden engedélye de én nagyon gyári index párti vagyok aztán kitudja lehet egyszer elkezdek zülleni,először Zema is csak a gyári szelepsapkát cserélte le aztán már ott tart hogy rendszám nuku...
indexel semmi gond-ledes este ugy vilagit hogy reflektorkent is lehetne hasznalni,amugy minden engedelye megvan amit a nemet! nem magyar,nemet rendor kerhet.attol hogy nem nagy meg jo.
es mit er az index ha nem is hasznaljak sokan-tisztelet a kivetelnek
szép fal am neharagudj de ez az index annyira balesetveszélyes hogy szavakba önteni nem lehet.Mér jó az nektek ha nem látják hogy indexeltek és elütnek?mind1,amúgy szép de...mind1...
kis kreativitassal gyarthatsz magad is.12V motor kaphato a modellboltban,a többi gondolkodas
profi R1 driver bizony hogy ilyeneket kerdez
nincs kiemelve
ilyen-kicsavar-becsavar azt közbe dug az ember 1et azt go
"és nagyon megy? nem veszélyes mikor így húzod neki? egyesben sokat fogyaszt?"

Én sosem kérdeztem ilyeneket

mennyit fugyaszt? ....kit érdekel ....húzzuk neki oszt jó van
Na.........lásd kivel van dolgod! Nemrég jöttem be a műhelyből és megnéztem...............Fölhajtottam a tankot ráadtam a gyújtást és néztem Nyugodj meg nem mozog az EXUP motor ilyenkor! Csak azt tudom ajánlani hogy könyörögj 1 kicsit valami yamaha servicébe hogy árulják már el mi ez a 3000-es hibakód! Vaaaaagy blackbears.ru lapról tölsd le a szerelési útmutatót!/a 98-asét ajánlom mert az részletesebb/ elvileg benne vannak a hibakódok!Ja és jó ha perfekt angolos vagy. Asszem ennyi ,és ha rájöttél mi a gond írd meg,mert már nekem is bassza a csőröm
Helló Zema!

Nem tudsz véletlenül rendszámtábla "felhajtó,elrejtő,eltüntető" mechanikát?
(A csavarhúzón kívül.)
Az indexedet mivel emelted ki?

Szépestét am...