Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beteg voltam?
aztaaaa.. ..lehetek a barátod?
Mi a helyzet zsebi?
Meggyógyultál...?
még beszéltem is vele...hoppá
te láttad azt, aki ismeri Zemát? ..melyikőtöktől is kérjek autogramot...
ugyanaz, mint eddig. de te fel vagy véve.
elküldöd az msn címed az : eladotzr50@freemail.hu -ra?
na látod!
Mondta hogy ismer
Gabi régi cimborám, jah. nála vettem a yamakkákat.
hát jah csak ezt is akkor mondtad mikor én már lefoglaloztam a yamaha cityben . Én a Mezey Gábort ismerem onnan,volt velünk brnoba
Mindig mondtam h egyedül a Harmati képes normális munkát végezni. Többi lehúzós, átbaszós kretén.
Minár Tomit, meg Rebe Zolit keresd, hivatkozz rám.
Keveset játszom:)Meg szar a gépem és nem érzékeli a routert így tehát vagy pösön megy a net vagy gépen 125öske megvan, és mivel a yamaha citysek csúnyán leszerepeltek ezért a 12ezres szervízre már Harmatiékhoz megy
Thx.
most már vagyok/leszek.
veled mizu? megvan a 25-ös? Nem láttalak ps3-on mostanában.
Msnre felnézöl?
de eltüntél, de jó hogy visszajöttél
az!
és a lényeg belül van...!
Meló van, de örülök a változásnak.
jövőre legalább ugyanannyit akarok pályázni mint tavaly (tavaly csak 3 hring alkalmat hagytam ki).
télen ha megjönnek a bónuszok lövök vmi enyhén sérült pár éves biciglit, azt helyrerakom, aztán azzal.
semmi csicsa, csak egy pályaidom oszt' go!
Schön!
jogos, igazad van. sorry.
Mikor itthon voltam motoroztam, meg kint is volt a motor, kint pályáztam is vele - bár nem sokat. pont a fele km van benne mint tavaly ilyenkor a tavalyiban. Itthon kétszer voltam idén pályán, mindkétszer a Pannónián, kölcsön R6R-el. Az R1 itthon nem járt pályán. Bár szerettem volna vinni.
Mostanában így néz ki, kivéve a gumit, mert az rég leugrott róla. Sok minden belekerült.
Nem hiszem el,hogy EGÉSZ nyáron nem lett volna 5 perced,hogy jelentkezz:

"-Élek még,...nyugi!"

Erre nem voltál képes,kb.3 hónapon keresztül!

De azért jó,hogy jelentkeztél!
Akkor meló van ezerrel. Nem is hajtottad az új vasat?Vagy kivitted oda?Pályázás?Gondolom jövőre "nagyüzemben" nyomod majd.

Még nem megy!
DRZ400SM?
kerék meg sztopi?