Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát Szécsényt elhagyva Salgótarján irányába az első nagy kereszteződés jobbra. Most bontják és építik az utat nehéz lenne eltéveszteni. De 09.30-ig itthon leszek. Szerintem 13 órára meg itthon, legalább is nagyi azt mondta nem nagy meló....lehet átvert
Mennyiért sikerült, ha nem titok?
Igen én a kékért vagyok oda!
De a 08-at elviselném feketében is.
Süllyesztett index van a DangerBikes-ban is 16.000HUF.
Meg ha kell megcsinálják a hátsót is:20.000HUF
Ha vissza tudod mondani és jó a 43-as akkor nosza rajta leütöm a licitet és várjuk, hogy megjöjjön.
Na!
Tudom,Te a kékért vagy oda,de ez fekete lessz.
Na most akkor mi legyen?
Szín?
Az meg hol van?
Meg van 175 EURós vámmentesség is a poggyászogra. Hát azért kiutazni meg vissza Amcsiba kicsit többe lenne
Sziasztok.
g area51
Néztem a képeidet,és lenne egy-két kérdésem.
Jók az első indexek,hol vetted,mennyi volt.
Hátul nincs,vagy lámpával együtt van (beépitett)ha van ár kéne az is.
Lábtartók- szintén. Grat a vashoz.
Ha minden igaz Nekem is jön a héten egy új 08-as r1,ezért érdeklődöm.
Köszi.
Persze, hogy van 10 Euró......az nem sok
wikipedia.de
Szerintem sokunknak menne fejből is !
mondom,ha nem valtozott a törveny,akkor van vammentes keret is.
es annal mind1hogy honnan jön.usa-tajwan,ausztralia
Na jó ez nem megy nekem......a lényeg, hogy 43-as kék vertigo corsa hazaszállítással 68.000 ropantyú ha jól látom 255 + 17 Eur
Hát 75-től ez olcsóbb lett volna és most ez paypalos, no kockázat

http://cgi.ebay.de/sidi-vertig...
Valaki le tudná írni (vagy egy link ahol meg tudom nézni) hogy miket változtattak a 04-05-ös R1-en 2006-ban? És akkor ezek szerint a Yamaha 3 év után hozza ki az új R1-et? Hogyhogy nem 2 évente mint a többiek?
Ami EU-n kívülről jön az áfa (20%) és vámköteles (3-8%). Van egy 10 EUR vámmentesség ezen felül ami van összeg azt vámolják. Ha ajándékot kapsz az 45 EUR összegig vámmentes a fölött vámolják.
Akartam írni, de fagyott a sportmotor. A lényeg az, hogy a délelőttöm ki van lőve, mert mennem kell Benczúrfalvára (Fő út 42) a nagyimhoz fészert bontani meg összerakni. Így a délután aktuálisabb vagy kijössz oda és ott odaadom. Szécsénytől 6 km kb.
miert van ekkora összegnel vam+afa? valtozott valami?
Holnap megyek,szerintem még délelőtt!
Készülj egy körre a gépemmel.

Legyen egy jó napod
Hát akkor amerikából áfával és vámmal is olcsóbb.
óóóóóó te kis el a kezekkel