Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nehogy józsikat vegyél rá! Valami vacak akrát inkább... Grat
Ahogy Én is.
01-es eladva,08-as megrendelve.
A 09-es nem jött be.
Az már más dolog, hogy meg is fogom valósítani az álmokat...
Igyál vizet Laci fizet.
Big,Te aztán mertél nagyot álmodni.
Kéne quad... Ki vesz nekem?
Kellene egy pontos típus, méret és hogy kelljen tényleg, mert feleslegesen nem akarom zargatni a külföldi emberkét, félek, hogy megunja a sok kérdést és az utána nem vásárlást és előbb utóbb mutat egy fuck-ot . 110.-115 között van x-spirit az tuti.
mivel ?
Hát a méret is fontos, a criptic az nem tudom milyen......szerintem olyan 85-ért van új de utánna kell kérdeznem. A sima fekete biztos olcsóbb.
Holnap Mezőberény? Valaki Jön?
No comment....
pontosan
idén már csak annyit használom hogy talán bejáratom és ennyi múlthéten vettem hozzá Louseios emelőt aztán akkor majd télen szét kapom. gondolkodom a riasztón is amit mutattál de nem tudom. az a baj nem nagyon van helyem neki. csak a tank alatt. holnap este rakok bele "xenon"-t /laser light kit/
Amíg szét volt szedve, addig elvihetted volna felújítani a Katonához jó szaki. De lehet, hogy te is megtudnád csinálni, hiszen csak olaj nincs benne.
De mindjárt itt a tél lesz rá idő!
De, gondolkodtam! Azért voltam az Imetnél is és mondták ,hogy várjak később nagyobb akciók varhatók, most 93e-ért van Criptic ami tetszik. Végülis nekem a szín másodlagos, jó a fekete is (89e.) . Te menyiért tudsz újat?
No! Valami hasonlót vartam!
Rugóstagot nem találunk hozzá xD pedig mikor még nem volt meg jó pár darabot tudtam volna
most rakják össze előbb hívtam. aztán holnap munka után elhozom. jövőhéten talán járatom már. meglátjuk hogy leszek majd.
Most hívott a srác, hogy átgondolta viszi a sisakot...úgyhogy nézeődhetsz másfelé , de a feketét meg ne vedd. Esetleg újban nem gondolkodtál? Azt lehet tudok szerezni...
Elkapta a gixervírust és mellette nem ihat sört, mert gyilkos kombináció
Már nincs kint!
Új képeket készítettem új hírdeteshez és kint maradt !
Elkászült az RS? Van már rugóstag?
Bande ne kint az udvaron tárold azt a Gixxit mert még a végén eltolom haza
Vírus, vagy baci?
Pohinak biztosan más tippje lenne! pl. másnaposság
Betegszabin vagyok....
No! Hát mi történt?
Tudod te azt
Süt a nap és nem motorozhatok....