Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon rendes vagy! Köszönöm !
drbig
akkor milyen lessz az uj design-festes-szin?
storyt ide-mindenaron

ja shoei
3 boltot vegiggyalogoltam,ahol a linket belöttem ott csak 1 feher M-es shoei van.ami neked kellene az csak kis meretekben van,vagy mas design.amugy 479 eurobol 30 %jön le.
a masik 2 boltban mar nincs akcio de a Hein gerickeben meg varhato,masik akcio,de meg nem tudjak ök sem mikor,miivel a központ dönti el.
viszont 1 tippem van meg,holnap utannajarok
Semmi sem akadály!
Zsubaby
Még mindig kíváncsi vagyok a sztoritokra , melyet olyan nagy titok övez!
El? Hüm!
Amúgy sem tetszett a színe !
Jól van, legalább le van tudva.
Köszi láttam a hirdetést, sajnos rám nem jó,mert M-es a búrám, az meg S-es.
Pukkadj meg.
Ok. Nem vitatkozom . Hát fejből meg szájból kell neked a nagy, hogy a sör könnyeben bejusson a szervezetbe
Nekem az L-es lötyögött a fejemen, pedig jóval nagyobb az én buksim....
Te kis bitang, honnan szerezted meg?
Hát nem tudom mekkora a különbség a 2 méret között, egy próbát megér....
Pohi,kérném a tel. számod és hívlak és megyek is érte
Szerintem nincs ekkora feje a kollégának...
De van egy neked való vétel itt:

http://www.kepesmotor.hu/bukos...
Szia!
Kezdem azzal, ami nincs: hátsó űlés.
Folytatom azzal, ami van:
Leömlő 28E, dob 15E, első bal taposó 5E, kis fekete idomka 7E, a bal hátsó lábtartót csak konzolostól tudom most adni 13E.
Ha érdekel, akkor megtalálsz itt

Üdv: Andi
Elvitték a kupakot.....
Szasz! Tudok olyat hogy:00-01 es R1 ezek az alkatrészek amiket írtál zömmel u.a csak pl a lábtartón az a védő lemez furatos a 99-esen meg nem és a hátsó ülés vége hegyesre jön ki! És amiket írtál minden van! 1olyan komámnál aki viszonylag baráti áron ad mindent! NEM BONTÓ! Tehát keresd: Bartha Boldizsárt 06-30/475-9815 számon! Ő postán is küld,meg járja az országot és lehet hogy útba esel neki és akkor elviszi a cuccokat!Sok sikert hozzá!
üdv srácok!

gondoltam megint megkérdezlek titeket alkatrész ügyben:

tehát 98-99 es R1 hez kell:
kipufogó, hátsó ülés, első bal oldali lábtartó hátsó bal jobb lábtartó, és kis fekete karbonmintás müanyag jobb oldali a kormány alatt:) ezek kellenének óccón
hyhy
thx chriss
iden meg kimeltem-tarsaival nyomtam
de iden nem voltam csak atutazoban a deppel dunaban
majd télen beugrom néha a Balázsékkal aztán elnyomjuk az uralmat
Igen, azért szoktam eltűnni egész hétvégére (pl. motorostalálkozókra ) hogy szabadnak érezhessem magam, mert itthon teljesen el vagyok nyomva ugyanis kisebbségben vagyok, 3vs.1, és mindig leszavaznak, ezért szoktam menekülőre fogni
De most a zsarnokság ideje jön, mert vége a nyárnak !