Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az. Én le foglalóztam, de menet közben meg változtatták a hitel feltételeket és az nekem nem feküdt, így vissza kértem a foglalót, mert meg kavarták a szart. :S
Tegnap meg néztem egy R1-t és le foglalóztam. Ha minden jól megy akkor nem sokára itthon lesz :
Itt van egy:
R1
Pedig ez bizony RN19. :)
Ha R1-et vadászol, illene felismerned.
(Legkönnyebben a hátsó villáról és az oldaldeklikről lehet felismerni).
mi volt a gubanc több lóvé? Red Baron? Én is néztem egy piros fehéret Pécsen nem az?
me szerinted ez hanyas ha nem min 2007es 2004-06ig egyforma utánna 07-08 09től bimbam ne irj hülyeséget
Szép motor, de 1,6-ért már van valóban 2007-es is.
Hát ez sajna nekem drága, nekem elég 2004-s széria is, de köszönöm
Hát le foglalóztam egyet, de le akartak szívatni és így vissza kértem a pénzem.
Járok= karcok
Kossz .ára is lecsúszott es járok sincsenek.idei futás 60 km :-D
Avval kezdtem! A kartól a pofákig átfutottam fejben többször! Biztos a dugattyúk koszosak őszintén nem takarítottam meg őket csak benyomtam! Majd hétvégén!
Én úgy tudom vettél már vagy nem? Itt Csodacsűdön azt beszélik!
Tessék itt van:

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Ha most vennék használtan,ezt venném meg.
Zsolti folyamatosan itt fórumozik.
Ha visszaolvasgatsz Zsoltival kapcsolatban mint tulaj,akkor tudni fogod,hogy ez egy patent motor.(függetlenül attól,hogy van rajta egy-két"apró"karc)

Azonkívül semmit nem kell rá venned,mert minden rajta/benne van ami kell,kipufogó stb-stb,...
Gondoltam ti tudtuk valami jó állapotú R1-t és eladót, de kösz azért!
Vagy esetleg nézd meg még az olaj tartályt , nincs-e fullon olajjal és azért nem tudnak visszább menni a dugattyúk
használtautó.hun találsz 29db-ot
Sziasztok! Nem tud valaki 1 eladó R1-t 2004-től?
Vegyél régebbit, az már biztosan több, mint 30,000-et kibírt
nem igaz
Helló nincs valakinek 00-hez hátsóülése?
Sziasztok!
Most akarok R1et venni, és hallottam egy olyan pletykát, hogy a 2005ös szériánál 30.000 kmnél beszakadnak a szelepek. Mennyire igaz ez?
Éppen annyit szorulna hogy nem enged vissza!? Lehet benne valami szétszedem megnézem! Köszi a tippet