Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt írtad hogy egy árus tud kalkulálni az idővel sok évi tapasztalat alapján?
Arra neked nincs bátorságod, csak arra, hogy itt elkezdj a másik zsebében kotorászni, mennyi lehet a vállalkozó haszna.
Kit érdekel?
Nem, nem így volt.
Keresd csak vissza.
gondolom mindenki így csinálja vagy nem is értelek mire gondoltál? Látom az árakat azt elkezdek telitorokból ordibálni, hogy te fasszopó ge.ci, hogy mersz ilyen pofátlanul árazni? azt toporzékolok ott még vagy negyed órát? Vagy nem tudom mire gondolsz? megnézem az árakat azt eloldalgok balfenéken. (kezeit széttáró) Jó oké volt már olyan,ha pont ott téblábolt a kiszolgáló azt odaböffentettem, hogy úgy látom az árakból, hogy a portéka nem eladó de kb. ennyi(kezeit széttáró)
szerintem már csak szándékosan basztat()gondolkodós)
Akkor megint kár volt beleokoskodnod,ugyanis én viszont végig konkrét időpontról beszéltem,majd te erre reagálva elkezdtél okoskodni hogy az árus tudja mikor milyen idő lesz.
baszki semmit nem tudsz egy ilyen kitelepülésről pedig nem olyan bonyolult(fejét fogó)
A hétvége az egy adott nap péntek után jön a 6 és a 7-ik nap a héten. Ezeknek az árusoknak akkor van a nagy pénz ideje(dollárjeles)
nekik azt lenne jó tudni azon az adott napon milyen idő lesz amikor meg van szervezve az esemény. és lehetőleg jó volna minél előbb tudni. Hogy 50 kiló kolbászt rendelj be a hentesedtől vagy 250-et vagy mennyi romlandó áruval készüljél hal, kenyér stb.
Mi a szarra megy azzal az információval, hogy x hónapban majd lesz ennyi meg annyi eső?
Ki beszél konkrét időpontról? Ha képes lennél visszaolvasni, megmutathatnád, hogy én hol beszéltem akárcsak egyszer is konkrét időszakról.
hát az az igazság néha úgy érzem akár az a jolika is mondhatná azt az időjárást (gondolkodós)
Kevesebb valóság tartalma annak sem lenne mint az omsz-nek 😅
Elhiszem.
Amit továbbra sem értek, hogy ha egy akármi drágább, mint amit ti hajlandóak vagytok rá áldozni, miért nem sétáltok tovább? Én pl. nem állok re azon filózni, hogy milyen átverés a szerintem árnál drágábban adni valamit. Kell - nem kell - van rá pénz - nincs rá pénz. Van nálam is olyan, amit nem vagyok hajlandó megfizetni - van annyi pénzem, csak nem arra, de én soha nem állnék le még magammal sem huzakodni, hogy miért akar a vállalkozó erkölcstelenül gyorsan meggazdagodni. Tudomásul veszem és továbblépek, virtuálisan is meg térben is.
Valószínűsíteni?Te tényleg hülye vagy?Még mindig nem mondtad el november 25 és dec 31.között mit valószínűsitsen?Szerinted a meteorológiai tudja 100év adatából?Nem,nem tudja.De tudom,szerinted egy piaci árus tudja.te hülyébb vagy mint gondoltam.Nem is értem miért nem a szappan árus Jolika mondja az időjárást a rádióba.
hát akkor végkép elvesztettem a fonalat (gondolkodós) Azzal mitől van előrébb az a kibaxott árus ha tudja, hogy az össze kitelepüléses hétvégéjéből mennyi lesz ami szar lesz az időjárás miatt????
Baszki ő akkor lenne boldog, ha tudná pontosan melyik az a hétvége amelyiken bebaszik az idő felfogtad? Időt pénzt csak akkor tudna megspórolni azzal, hogy nem készül fel feleslegesen mert január elsején már tudja, hogy a június 11-ikén egésznapos eső lesz viharos széllel(szemeit körbeforgató)
áááá úgy sem fogod fel ésszel ahhoz túl hűje vagy(legyintős)
Én mondjuk abszolút nem tapasztaltam a lehúzást,pedig idén mi is szigeten voltunk.Azt hiszem a gyros talán 5,20 volt a legdrágább,de a 4.50 a jellemző a gyros tál olyan 8-9 jellemzően.De a görögnél jellemző hogy nem fog el spórólni semmit.És az okosabb oda ül be ahol tele van göröggel,nem pedig turistával.
Írtam, hogy tudom, hogy milyen idő lesz decemberben?
Én azt jegyeztem meg, hogy aki ilyennel foglalkozik, az úgy számol, hogy 52 hétből mondjuk x hétvégén árusításra alkalmas lesz az idő mondjuk egy kültéri kürtőskalácsos pénzkeresésre, mert a korábbiak alapján ezt lehet valószínűsíteni.
Én tudom,ő is tudja.Freelacnál nem kerek valami a gépházba.
baszhatná ő a meteorológia állomását meg a 10 percenként felengedett ballonjait az sem tudja megmondani milyen idő lesz 😅
Áruld már el hogy hogyan!Te tudod milyen idő lesz decemberbe?Fogd már fel,nincs ilyen.De kíváncsiságból megkérdezem tőle hogy milyen idő lesz decemberbe,sajnos idáig nem tudtam hogy kürtöskalácsos felér egy meteorológiai állomással
De mi a valószínű baxmeg(fejét fogó) lefoglalod a rendezvényekre a helyet nagyjából az egész évre aztán legfeljebb csak annyi a biztos, hogy a hétvége az szombat és vasárnapra fog esni 😅 aztán a valószínűség meg az, hogy 2 nappal a rendezvény előtt az időjárás jelentések alapján valószínű esni fog vagy valószínű nem fog esni(fetrengős)
kéne neked egy ilyen vállalkozást csinálni, hogy megértsd(fetrengős)
Aztán elkezdenél valószínűleg számolgatni aztán kimennél a szakadó esős rendezvényekre a napsütéseseken meg otthon maradnál 😂
hagyad már frici szerintem teljesen kész 😅
mikor a kitelepülőnek egész évre le vannak foglalva a helyei pontosan tudja melyik hétvégére milyen idő lesz 😂
tényleg fricit jó lenne megkérdezni a hétvégére milyen idő lesz mert úgy rendelem be a vakoló meg a marosi homokot(gondolkodós)
faszt egyszerűen nem bírod kifizetni ezért csak vagdalkozol a lehúzásról frici megmondta(kezeit széttáró)
Hát ja sajnos nem tudom kifizetni én nem vagyok menő hivatalnok(kezeit széttáró) De többször leírtam már aztán ha egy döglött pillangónál picivel több lenne az eszed akkor felfogtad volna elmondtam már. Kb. úgy képzeld el nagyjából annyi ilyen helyre járok egy nyár alatt amennyire te valószínű 10 nyáron sem. Látom az árakat és tudok hasonlítani. (kezeit széttáró) Ha 10 városban nagy vonalakban x forint egy termék és a 11-ik városban x+10 forint a termék akkor ott nyilvánvaló lehúzás van nem olyan bonyolult ez(kezeit széttáró)
Aztán van egy nagyon jó cimborám aki gyerek kora óta kitelepüléssel foglalkozik. Soxor el is hív olyan rendezvényekre ahol kitelepül. egész jól belelátok a kiadási és a bevételi oldalba nem egy titkolózós fajta.
nagyjából(kezeit széttáró) Egy szabadtéri rendezvény legyen az falunap, fesztivál piac, vásár mindenki az időjárástól függ. Aztán, hogy milyen idő lesz hétvégén pont onnan tud tájékozódni ahonnan te a lapostelefonjáról vagy tv-rádióból. Aztán ahhoz képest amit leírnak elmondanak mi valósul meg azt egész pontosan mindig csak másnap lehet tudni(kezeit széttáró)
Vagy te még is mire gondolsz? A szabadtéri rendezvényre kitelepülőknek van egy külön naptára az évről, hogy melyik hétvégén van biztosan egésznapos eső? Vagy nem tudom mire gondolsz(kérdőjeles)
Mondjuk bennünket nem húztak le sehol. A kutakon nem is tudnának, a kölcsönzőkbe meg fix árak volt írva+benzin azt meg 1,4 euróért számolta kutakon 1,44 volt akkor mindenhol.(kezeit széttáró) Hát a vendégszeretet.(kezeit széttáró) nem lehet egylapon említeni görögországgal ott tudják, hogy a turistákból élnek.(meghajlós) Viszont nem találkoztunk nagyképű, lekezelő lenéző vendéglátóssal de az tény, hogy a horvátok nem olyan mosolygósak(kezeit széttáró)
fura ebből a szögből a balcsi badacsony irányából(gondolkodós)
ez ugye nem etnikum volt(gondolkodós)