Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képzeljétek el, ha még a hülyéket is drága pénzen kellene venni??! Szerencsére nincs ilyen gond, van nekünk Magyarországnak is éppen elég, még talán kicsit sok is!!
És van még ahonnan ez jött
Ezektől még az oxigént is elzárnám.
Fú ez deszar. Reparaturgyán is veri körökkel.
30 éve volt ez menő (talán).
Ez fájt. Nem kicsit, hanem nagyon.
Ezek is olyan mint a Scooter. MTV un-plug-ba egyiket sem hívták meg
http://youtu.be/RMviU0Z1gIk?t=29
a cigány bádogosok kiröhögtek, mikor az építésvezető előtt roma bádogosoknak neveztem őket
Szerintem meg kicsit több, mint polgárpukkasztás, amikor már politikát, többletjogot, meg mindenféle marketinget visznek bele.
erről a másságról az a véleményem hogy az emberek többsége nagyon elutasítja, szerintem a komcsi rendszer behatása miatt
aztán ha egy kicsit elfogadóbb az a maradék kevesebb nép akkor az olyan "izééé" a többségnek
ellenben az ilyen buzi fesztiválokat és hasonló dolgokat én is feleslegesnek tartom mert ez kurvára nem elfogadás hanem polgárpukkasztás
Ez is röhej egyébként, amit a kapcsolt cigány szóösszetételek körül majmoskodnak.
Cigányzene, cigánypecsenye, stb mind régi elnevezések.
Nem volt elég buzis. A libsik mindig is gyülölték saját nemzetüket és fajtájukat. Lásd mennyire támogatják a másságot
nemhogy örülne, hogy egyre több a ratyi
A székely zászlóért meg pampogtak.
Ez diszkriminatív. Ha cigánynak nem lehet nevezni akkor magyarnak sem! Sőt a bécsiek is tiltakozhatnának a bécsi szelet miatt, a párizsről meg ne is beszéljünk mert az egyenesen súlyo sértés a francia gasztronómiára nézve
Vagy ezt a libsi logika hogy magyarázza?
Miért nem lehet egy népcsoport, etnikumról elnevezett tradicionális ételeket a nevén nevezni?
Legjobb az volt amikor a Negrót kezdték ki, aztán kiderült hogy az édesség kitalálója Pietro Negro saját magáról nevezte el
Jó sűrű zene!
Kell hozzá alaphangulat, ez kétségtelen....
Az monyuk nem is hiányzik
Még Rózsaszín Pitbullt se nagyon....
Nekem mondod játszanak IRON MAIDEN számokat??????
a rádió pl az életbe se kell mert szar zenéket tolnak sok dumával
filmeket amúgy se néznék kocsiba mert minek
a navi ami jó lett volna de ha a szar igo-t kell nézni mennyivel lenne jobb mint a wayteq............
a garmin nekem jobban bejön, de 200+ ezret nem ér meg nekem az az évente pár alkalom miatt
Én anno a kormányt bőröztettem újra csak ez zavart. Marad a kazettás rádió így teccik gyárilag szerelve. Vasárnap 6.6 lityi / 100 km volt a fogyasztása országúton a 20 éves öreglánynak. Még marad a családban.