Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes jószágok, az a gumifüstölős jet ha belendül kissé beszarás lehet és ha anno a gőzt fejlesztgetik lehet, hogy ma azzal járnánk, a 2. gőzgép már akár használható is lehetne. http://youtu.be/Fub8QAE26Zg
A mormota fülét mi is meghuztuk
No ugye...Sajószentpéternek is vannak csodálatos szegletei
megint nem volt rossz... teljesség igénye nélkül pár kép...
Sziasztok. Par eve mar nem voltam Brnoba Moto gp-n
Regen be lehetett vinni enni inni valot. Most mi a helyzet? Csaladdal mennek es hat.....
Aaaaaaaa,biztos nem.
Láttam rólad videót. Szép egy állat vagy
Ki kell ülni a kanyarokban, ez fix. Csak nem az ilyen lassú tempónál
Igazabol a tempo lofasz,a kiulos videos pozerkedesre ment a dolog,csak kozben feltartottak a ktm csavot.
Te is.
De az arhetipus megvan.
Meg kell cserélni a két pilótát, valszeg a srác aki a videóban a ktm-en ül, az a gixeren is jobban motorozna mint ezek a műmájerek.
Rádaásul a ktmes a sávjában mozorozik ahogy kell, a két jampi meg parttól partig evez, hatlmas iveken.
Keversz valakivel
Bocs hogy nem vagyok a pokkaru ecsetfeju 45 kg vasaggyal típus.
És még így is simán be tudok fordulni sportmotorral.
Viszont nem matekozok azon hogy jajj kell menni 200 km inkább nem megyek.
Simán hozod a marék szárított molylepke típust.
A falevelek az úton és a szembesült a nap.
És utána egy szaros KTM supermotoval letolnak.

http://youtu.be/4Mknih0ISbM
Valahogy te meg a sport nehezen összeegyeztethető fogalom. hozod a zsíros kényelmes európai nyuggermotoros szintet Ettől lejjebb már csak amerikában lehet Nemcsoda hogy nem bírtok egy sportmotorral befordulni a fagyizó előtt
Redbull.
Fújj, víz az ami a WC tartályban van, nem? Gatorade-et kell inni, mert az teli van elektrolitokkal
A vizet csak poharban fogadom el.
Igen, ez lehet a gond, hogy a magyar "versenyzők" csak 15 és 20 fok között hajlandóak motorra ülni, így meg nem sok versenyen tudunk bizonyítani
Ja,es a fasz kivan az idojarassal,nezem esni fog,elmegyek botba mer meglatom,visszajovok,dorog az eg,felhok gyulnek.Mondom b+ megint itthon maradhatok.Erre egy oraja sut a nap ketpofara.Hogy rohadna meg.
Mer nem akarnak sportolni.Csak a jano.
A glocner megy,dzsípí nem.
Es asszem a tasi latta a TC ne vegyen senki mergát (220-ast) videot.
Ennyi profi motoros, de akkor miért nincs tele a motorsport magyarokkal ?
Mindig ezek a szihopata Magyar motorosok.