Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De azok a rovid oldalon tekerosek, nekem megugyanilyan kell mint a 350es csak mondjuk 180asban
drybagből vannak kisebbek is...
Melyik gyártónak lehet olyan zsákja mint az sw-motech drybag 350 és 600, csak kisebb? Ugyanez a hozzú oldalon tekerős kellene
amugy ez tenyleg jo cucc.... sportmotoron se néz ki hülyén...
ott is úgy van, hogy egy kör egy percen belül legyen és küzd a tizedmásodpercekért
Szexelj a ballasztal b...meg.
Aztán mivel úgysem el a szabadidőm két túra közt? Menjek horgászni? vagy kocsmazni
Azé lesz két motor eltérő felhasználásra. Egy sport egy turasabb sport
Hidd el hogy nem hiányozna a 4kanyar
Felolem.
reménytelen.
szerezz egy sw motech blaze-t.
Felrkhatod a ballasztot nem kell tanktaska meg hatizsak es viheti a multi hajsuritot.
Hidd el hogy kihozom. Nekem az a 4 kanyar kell mint falat kenyér. Napi rutin mint másnak a sörivas
jaja... az az évi 2 is sok, ez igaz... ritkán eszem szemetet
Mit nőttek ki, inkább már a hájas segged nem fér el. Túl sok volt a meki
Nem mondtam hogy nem telik a km.
Csak lepj ki a komfort zonadbol.
Senj-zadar kozt olyat lehet menni egy napos szeptemberi delelott hogy egy honapig ki se hozod a helyi 4 kanyarert a bringat.
Heti 3-4 alkalommal gurulós pár órát. Lehet nem egyszerre de a km gyűlik. Jobban mint néhány kényelmesnek.
mondom, hogy nem tudsz olvasni se
én már kinőttem ezt... meghagyom a magamutogató kisgyerekeknek... a ufc sport, ez meg csak szórakozás....
Spec a 1x japo 1000 tulajok lustasagbol el se indulnak.
Szoval azert 1:0 a kenyelmes europanak.
Svájcban rantotthusra még nem telik... Csóró
A sportmotor akkor benne a nevében a sport. A sportolás mióta összeegyeztethető a kényelemmel. Azért mert te puha pocs vagy más meg szeretheti a sportokat érted?
teljesen hülyék, ahelyett, hogy hasalnának vmi kényelmetlen szaron....
Be vagy te baszval gyerek!
Kartya a faszt.
Most kell lefekudni aludni.
az is van és zárt is.. több is...