Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha azt mondod hogy anyáddal élsz, meg macskával alszol, akkor igazán kemény vagy 🤣
Ugy erzem, mindenhol talalnek olyant, amire azt mondhatnam, hogy ezert megerte odamenni. A viz kozelsege jobban vonz mint a hegyeke, de aStelvio'tol is elteltem.
Hat... Feljegyzem ezt is, ha nyernek. Koszonom az otletet.
A Bizsneinel azt lattam, azert az emberek sehol nem bantjak az utazot. Biztos van ahol uszitjak a helyi erok, de alapbol nem bantjak.
A 60-as kopasz, térdig szakállú nagydarab főnököd is ezzel csábítgatott? 😁
pajtika neked életed végéig ha lapátra tesz 😅
Végül is az meg nem olyan vészes. Forint nélkül a zsebben szerintem max 40 nap valamelyik híd alatt 😅 Gondolom még ilyen kék nyomós kút valahol van, mert a szomjhalál sokkal gyorsabb(kezeit széttáró)
persze.(meghajlós) Neked is szokott írogatni csak nem látod ezért is kérdezte, hogy kérdezzük már meg ne válaszolgasson feleslegesen(kezeit széttáró)
Hát nem tudom... majd megkérdezem erről, ha úgy gondolom hogy diétáznom kell három hétig 🤣
Szerintem örülne hogy ilyen lelkesen támogatod a munkáját és motíválod a munkaerőt 🤣
Hát amúgy kivinném, mert 31 éves és teljesen rendben van, csak nem tudom az asszony mit szólna hozzá... 🤣
Ja és ezek nem is a legolcsóbbak, olyan 1mrd/db 😁
Te nem vitted ki az új aszisztenst pár hétre? Tudod ami ott történik az ott is marad azt mondják 🤣
Orvosi műszeres cég - ott van pénz lóvéra. :D
Azért az egy rendes cég, amelyik négy hetes oktatást vegaszba szervez... 😁
Az valami? nekem olaszország közepén ráment egy fél napom hogy egy teljesen univerzális fékcsövet tudjak venni 😁
Ez a rész szerintem rohadt jó, tele van nemzeti parkokkal és nagyon szép. Érdemes vinni egy jó fényképezőgépet, szerencsére volt egy Sony A6000-em pár objektívvel akkor és el is vittem, telefonnal ezeket nem lehet lefotózni. Ez a Grand Canyon-nál volt pl. eszméletlenek a méretek. Ja és üres bőrönddel kell menni és ott televásárolni, egyedül pamut gatyát kell vinni mert az nincs 😅
Amerika nekem is a listán van,de azért arra egy 4 hetet rá kell szánni,úgy ahogy te is,a két hét oda kevés.
Fasza volt, a 4 hetes út valami 4,3 millió 2019-ben, szerencsére a cég fizette 😁
Ja,az fasza.....
Ezért kapcsoltak ma le téged.....
https://www.veol.hu/hazai-kek-...
Jaa, amúgy elég para tud lenni, mobil térerő nincs, sok helyen csak automata kút ami csak a helyi kártyákat fogadja el az is elég ritka, az út mellett a rozsdás autók kerekek nélkül szétbuherálva mint a filmekben. Érdemes megnézni.
Nem, 2x voltam Las Vegas-ban oktatáson, 1x 2 hét, 1x 4 hét és akkor bejártam a környéket, nemzeti parkokat.
Amúgy lakik neked ott valami rokonod?
A Deliverance-re céloztam. "Squeal like a pig, boy" :)
Azt nem tudom, én csak idáig jutottam azt hiszem, innen vissza fordultam mert sötétedett és vadkempingezni ott sem akartam 😁