Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma visszatért a bizalmam az emberiségbe
ha ilyen önzetlenül tudnak segíteni akkor meg vagyunk mentve, egy stabil jövő alapja ez
25-30 év között már meglehetősen kevés bukóval lehet leadni a vasasoknak
Igen. A mazdán még gondolkodom, meddig akarom tartani.
Olvastam hogy ebben a szegmensben akarnak viritani.De nem nagyon erdekelt.
Inkabb a 660 tigerbol kene egy erosebb 765 hogy a 09 tracerrel tudjon versenyezni.A 900gt nem 17.es kereku utcai turazo,inkabb koztes mint a honda afrika 1100.
ne is mond hetek óta nem tudok pecázni menni akkora a sár
haver a pajeroval alig tudott kimenni körbenézni
Ennyi eső ,elég lenne már !
Semmi extra amúgy.
Láttad hogy a trézsümpfnek lett krosszmotorja ?
900 cm3!
Az újjal azért megcsináltattad vagy nem? Anno irogattunk erről.
3 köbméter kefír , nálatok se lennék fajansz a budiba ! 😅
Hö, nekem 900 volt!
Igaz, cm3 és kefír. Csak mert nekem is jólesett.
Na ma is letudtunk 150m/3 betont , csak mert jól esett ! Egész nap ,abba nem hagyta az eső ! 😉
Nem tetszene.
Zolinak lenne jó egy mazda 6, ausztriából. Neki tetszene 🤔
Régebben lealvázvédőztem az autóimat de már belefáradtam. Fiatalon még elmenta bohóckodás de már időm sincs rá sokszor.
Nem is kell 10éves koráig várni hogy rozsdas legyen. Persze ha nem nézel alá, nem is számít. Féket, futóművet kell javítani előtte is és nagy szopás az összerohadt csavarokkal szenvedni.
Elhiszem, de nem is akarom tizéves koráig megtartani.
Messze van az urban legendtől mert ennek van valóság alapja. A 6-os, 5-öshöz képest javítottak sokat a mazdakon de még mindig rohadnak. Én emlékszem amikor a zsír új 5os mazdán ajtót kellett cserélni mert a hajóúton elrohadt. Akkor voltam tanuló egy mazda szervizben. Most jobb a helyzet de még mindig rohadnak és nem úgy mint most hasraütve mondom a vw-kbek a küszöbvégek, tipikus helyeken hanem fullba az alja az egész kocsinak.
Hát az meg azé nem kéne mert vagy négy éve ahogy kiszedik a hajóból lefujják pluszba az alját, ezt először a tengerparti észeki országok kérték de pár éve az ide érkezőket is lekezelik.
Próbáltam miníl mélyebbre ásni magam ebben mielőtt megvettem mert hát a mazda rozsda nem urban legend.
De egyébként az összes autó lengőkarja meg egyéb alsó vasak vakrozsdásak. A fordé is az volt, ez is kezd az lenni már, de az opel is.
Azért nem láttál még cx-et rohadni mert nem néztél alá 😂 2-3 éves autónak úgy néz ki az alja mint az én lassan 20évesemnek. Lehet hogy a sárvédő még nem lyukas, de az összes lengőkar, bölcső, stabilizátor viszont rozsdás.
Akár az is.
A motor 765 kobcenti,csaupasz,angol es szürke.
Pont. 😃
Inkább begyepesedett, sztereotip😃
Inkabb csak oreg es realista.
Kirekesztő vagy😃